Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zapomeň na solárko, tmavý make-up a jakékoli předělávání. Rozjasni svou světlou pleť a buď okouzlující.

Jsi bledulka? Udělej z toho svou přednost!

aktualizováno 07.01.2011, 21:48 | 07.01.2011, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Zapomeň na solárko, tmavý make-up a jakékoli předělávání. Rozjasni svou světlou pleť a buď okouzlující.

Náctileté holky jsou příznivkyněmi opálené pokožky, umělých řas, tun make-upu, prodloužených vlasů a tmavých vlasů (hnědá, černá, mahagonová), jejich vzorem je například  Rihanna.
 

Proč tolik holek prahne po nepřirozeně hnědém obličeji a tuně make-upu? Ano, většina lidí je obdivuje, ale v koutku duše jsou pro ně směšné. Proč? Vypadají jak kdyby vypadly z programu Photoshop.

 

Proč si nezkusit odpočinout od tuny hnědého make-upu a silného líčené? Co zkusit spíše něco lehčího, přirozeného, ukázat svou pravou tvář?

 

 

Anne Hathaway, Michelle Trachtenberg či Lady GaGa se potýkají se světlou pletí a podívejte, jak jsou slavné.

 

Jak mít krásnou pleť?


Je zima, a tak je naše pleť ještě světlejší, než byla předtím, a proto ji zkusíme znovu rozzářit jemným make-upem ledové princezny.

 

Než se začneš líčit, rozjasni svoji pleť pomocí rozjasňovače. Vyber si ho podle tvojí barvy pleti a s rozjasňovačem to moc nepřežeň, stačí ho opravdu malé množství. Než budeš pokračovat, počkej, než se rozjasňovač vsákne do pokožky.

 

Pak nanes tekutý make-up, rozetři ho po celém obličeji. Nezapomeňte ho rozetřít i kolem uší a krku, mít tmavší odstín obličeje a krk o několik tónů světlejší je přece pro smích.

 

Po rozetření make-upu nanes vhodným štětečkem velice slabě pudr, kterým tvou pleť lehce zmatní, aby se neleskla. Pak už je na tobě, jestli si chceš ještě vytvořit na tvářích zdravíčka nebo ne.9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •