Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neboj se nosit květiny i přes zimu.

Květinové vůně nemusí být používané jenom na jaře...

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 22.11.2016, 00:00 | 22.11.2016, 14:16 | Anette Krubner/Krasna.cz

Neboj se "nosit květiny" i přes zimu.

Jestli si myslíš, že používání květinových vůní je vhodné jenom na jaro a léto, tak se pleteš. Existuje mnoho vůní, které jsou ideální pro chladnější dny a přesto v sobě obsahují stopy po květinách. Já osobně jsem spíše na ty kořeněné, studené. Ale přijde mi, že takový parfém La Vie Est Belle (který je mimochodem už hodně profláknutý), je takovým vzorem. Je tvořen hned několika květinami - jako je pomerančový květ, jasmín, fialka, magnólie či růže, ale i tak si zachovává hřejivé tóny pro chladné dny. To samé Chloé. Opět velmi známý parfém, který je používán celoročně. Zde jsou ukryty stopy po pivoňce, frézii, mangólii a konvalince.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Ze své zkušenosti doporučuji i vůně od Christiny Aguilery. Líbí se mi hlavně By Night. Ten je ale spíš tvořen především rybízem a lesními plody. Každopádně vždy, když tu harmonii vůně ucítím, si vybavím právě nadcházející zimu.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Omrzela tě oblíbená vůně? Zkus nepatrnou změnu

Jaké vůně kluky nejvíc vzrušují?

Co o tobě řekne tvoje oblíbená vůně?

A co ty? Kterým vůním dáváš přednost ty?

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •