Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě víš, že se konala soutěž krásy Miss VŠE 2013. Jako by se roztrhl pytel s těmito soutěžemi, ale proč ne. Tentokrát jsem nahlédla do zákulisí. Nikdy jsem zákulisí těchto soutěží nenavštívila, a proto jsem byla překvapená.

Nahlédnutí do zákulisí soutěže Miss VŠE 2013

Miss VŠE
zdroj: oficiální zdroj Miss VŠE
aktualizováno 07.12.2013, 00:00 | 07.12.2013, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Určitě víš, že se konala soutěž krásy Miss VŠE 2013. Jako by se roztrhl pytel s těmito soutěžemi, ale proč ne. Tentokrát jsem nahlédla do zákulisí. Nikdy jsem zákulisí těchto soutěží nenavštívila, a proto jsem byla překvapená.

Celá akce se konala ve známém pražském klubu Sasazu Prague. První trénovaní začalo již v odpoledních hodinách. Já jsem se na akci dostavila kolem půl sedmé a přípravy stále probíhaly. Jestli si myslíte, že zákulisí těchto soutěží je něco jako u módních přehlídek Victoria´s Secret, tak vás bohužel zklamu. Místnost, ve které se dívky převlékaly z disciplíny na disciplínu, byla velmi malinkatá, bylo zde mnoho šatů, vizážistů i kadeřnic, a tedy velký zmatek. Člověk se tam ani nevešel, ale i tak jsem během česání, líčení a zkoušení šatů našla sympatickou soutěžící, která byla velmi ochotná a zodpověděla mi na pár otázek. Tou dívkou s číslem 2 byla Eva Kykalová.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Pražská ekonomka má nejkrásnější studentku, Barboru Jedličkovou ze Znojma
Krása dělá hodně, ale zdaleka ne všechno

Jak se těšíš na finálový večer?
Velmi se těším, jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

Chápu, že takhle pár hodin před finále musí být člověk nervózní. Jak to prožíváš ty?
Tak nervózní samozřejmě jsem, ale doufám, že to zvládnu.

Máš mezi dívkami svou favoritku?
Všechny holky jsou krásné, takže všechny mají šanci. Uvidíme, kdo se stane vítězkou.

A panovala nebo panuje stále mezi vámi rivalita?
To bych ani neřekla.

Mrkněte, jak to v zákulisí vypadalo:

 

Fotogalerie

1 / 6 Otevřít fotogalerii

 

Eva byla milá, pohotová, ale byla z ní lehce cítit nervozita, což takhle před velkým finále chápu. Nakonec se Eva na předních příčkách neumístila. Skoro všechny tituly získala sympatická Barbora Jedličková, studující fakultu informatiky a statistiky. Umístila se jak na prvním místě, tak získala titul Miss Sympatie a Miss Zlatokopka.

Finále bylo skvělé a reportáž o celém večeru vám přinesu v dalším svým článku.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •