Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nivea. Tato značka není na mém blogu úplně nová - již před časem jsem ti zrecenzovala produkty jako micelární vodu či BB krém.

Najdi antiperspirant ideální na jaro!

nivea
zdroj: Archiv blogerky nivea
aktualizováno 28.03.2018, 00:00 | 28.03.2018, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Nivea. Tato značka není na mém blogu úplně nová - již před časem jsem ti zrecenzovala produkty jako micelární vodu či BB krém.

Pro dnešní článek jsem si připravila antiperspirant Flower Time!, který je vhodný pro všechny typy pokožky.

 

Flower Time! tě nejenom ochrání před pocením, ale také tvou pokožku zahalí do jemné svěží vůně květin. Sice by se hodilo, kdybych tento článek a celkově články o antiperspirantech a deodorantech zveřejňovala kolem května-června, ale tak co. Deo-spray tě navíc chrání před pocením až čtyřicet osm hodin. Navíc je dobré vědět, že tento deo-spray neobsahuje etylalkohol (alkohol).

 

nivea
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

5 způsobů, jak se méně potit!
Máš problémy s pocením v obličeji?
Měj pocení pod kontrolou

 

Celkově mám Niveu ráda, protože prezentuje opravdu kvalitní kosmetické produkty nejenom ty pleťové, ale i tělové. Doporučuji mrknout i na další deo-spreye: jsi-li na ty designové, tak by se ti mohl líbit například i tento antiperspirant Nivea Fresh Me Up!

 

Cenově ho pořídíš za padesát osm korun českých.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •