Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V obchodním centru Chodov v Praze je nový butik. Nečekej žádný řetězcový sortiment, ale exkluzivní návrhy mladých návrhářů. Na otevření jsem se byla podívat a opravdu jsem byla z představovaného zboží nadšená.

Navštiv exkluzivní butik mladých módních návrhářů

Pop - up store
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Pop - up store
aktualizováno 26.06.2013, 00:00 | 26.06.2013, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

V obchodním centru Chodov v Praze je nový butik. Nečekej žádný řetězcový sortiment, ale exkluzivní návrhy mladých návrhářů. Na otevření jsem se byla podívat a opravdu jsem byla z představovaného zboží nadšená.

Pokud jsi milovnicí minimalismu, originality, toužíš po tom, co nikdo jen tak mít na sobě nebude a obdivuješ umění, tak nový obchod POP - UP STORE v prvním podlaží na Chodově bys měla co nejdříve navštívit. Můžeš si například pořídit krásné kožené sako návrhářky Lenky Štěpánkové pod značkou "jsem" nebo se zaměřit na vzdušnou letní kolekci značky Katarze, která je zaměřená také na volnočasovou módu.

PŘEČTI SI TAKÉ:
3 rady k nezaplacení pro perfektní look tvého oblečení
Podzimní a zimní móda bude elegantní, jednoduchá a ženská

Mimo jiné tě v obchodě čekají i další mladí talentovaní módní návrháři a návrhářky: značka Blueberries je zaměřena na 3D šperky, Fiorina Furry je zaměřena na pánskou módu, Markéta Richterová se věnuje šperkům, které jsou tvořené většinou z karbonu, corianu či perspexu, Miro Sabo se specializuje na dámskou módu - mladý módní návrhář spolupracoval například se slovenským módním návrhářem Borisem Hanečkou, Soap / Helena Heinz je šperkařka, ale pro svou tehdejší diplomovou práci si vybrala projekt kolekci mýdel soap, a proto vznikl tento zajímavý nápad. Dále tu ještě najdeš Tjuuli / Pavlína Nedělová - kabelky a Zuzana Serbák - obuv.

Já osobně jsem byla velice překvapená, jak šikovné máme mladé módní návrháře, a doufám, že i tobě se zalíbí jejich kolekce. Butik je otevřen do 14. července.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •