Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nedávno jsem se vydala na představení nové kolekce módní značky F&Fdo pražského showroomu, který se mi líbil svou lehkostí a atmosférou staré Prahy. Kolekce mě velice zaujaly a já vám teď jednotlivé řady představím.

Podzimní a zimní móda bude elegantní, jednoduchá a ženská

Kolekce F&F - 2
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Kolekce F&F - 2
aktualizováno 05.06.2013, 00:00 | 05.06.2013, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Nedávno jsem se vydala na představení nové kolekce módní značky F&Fdo pražského showroomu, který se mi líbil svou lehkostí a atmosférou staré Prahy. Kolekce mě velice zaujaly a já vám teď jednotlivé řady představím.

Nové kolekce pro podzim a zimu 2013 se ponesou v duchu ženskosti, elegance, smyslnosti a ženských křivek. Hlavní tóny budou hrát v tmavém duchu, zejména se budou objevovat kombinace bílé, černé a elektricky modré, a to už se dostávám k první kolekci, která se nazývá Blocked colour.

 

Kolekce F&F - 4
Kolekce Blocked colour (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Kolekce Blocked colour je, jak už jsem zmínila, v elektrizující modré, kterou doplňuje černá a bílá barva, což kolekci dodává kontrast. Zajímavostí je, že tato kolekce byla inspirovaná módní návrhářkou Victorií Beckham. V kolekci se nachází různé svetříky či pouzdrové sukně.

Druhá kolekce s názvem Ladylike tailoring mě nejvíce oslovila. Samotná kolekce se nese v duchu čtyřicátých let a opravdu se zde nacházejí krásné kousky.

 

Kolekce F&F - 6
Kolekce Ladylike tayloring (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Můžete si na fotce všimnout kombinace širokých tmavě zelených kalhot, které jsou doplněné černým krajkovým korzetem a tmavě zelenou kožešinou - tato kombinace mě nejvíce nadchla. V kolekci se objeví mimo jiné šaty podtrhující ženské křivky, společenský overal či kožich. Celá kolekce se nese v tmavě zelených tónech barev, ale například v ní objevíte i pestře červené šaty do společnosti.

Grunge luxe - třetí kolekce černých a vínových tónů, které spolu hravě harmonizují.

 

Kolekce F&F - 5
Kolekce Grunge luxe (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Špičkou této kolekce je pravá kožená bunda a černá kožešinová vesta, ve které se vidím na nějaké módní akci společně s koženými kalhoty, ankle booties a výraznou kabelkou. Kromě barev je kolekce zajímavá svými vzory.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Karla Mráčková: Konzervativní móda už mě nebaví, kombinuji kontrasty. ROZHOVOR
Victoria Beckham jako módní návrhářka: Elegantní i barevně odvážná móda

Poslední kolekce - Urban ulitily - nalezla inspiraci u značek Keneth Cole, Christophera Kane či Moschino.

 

Kolekce F&F - 3
Kolekce Urban utility (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

V kolekci dominují tři základní barvy - bílá, šedá a černá. Dominují také potisky na svetrech či leginách, ale objevíte v ní například i různé kabáty s kožešinovým límcem či sportovnější sukně.

 

Kolekce F&F - 1
V kolekci dominují základní tři barvy - bílá, šedá a černá. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Všechny čtyři kolekce mají něco do sebe, ale u mě vítězí Ladylike tayloring. Už se těším, až budou v prodejnách F&F k dostání, a i tak to vidím na velmi stylový podzim a zimu.

 

Kolekce F&F - 2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Kousky z nových kolekcí si můžeš prohlédnout i v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 22 Otevřít fotogalerii5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •