Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je faktem, že já osobně na ovesnou kaši nedám dopustit. V čem tedy spočívá její kouzlo a je opravdu pro zdraví přínosná?

Proč jíst ovesnou kaši?

kašěe
zdroj: Oficiální zdroj kašěe
aktualizováno 14.05.2014, 00:00 | 14.05.2014, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Je faktem, že já osobně na ovesnou kaši nedám dopustit. V čem tedy spočívá její kouzlo a je opravdu pro zdraví přínosná?

Jestliže ráno nejradši snídáš rohlík s máslem a pak je ti těžko, zkus si raději místo toho připravit ovesnou kaši. Nejenom, že ti dodá energii, ale celkově se budeš cítit pozitivně naladěně. A přesně tyto body ovesná kaše splňuje:


- obsahuje největší počet bílkovin mezi obilninami
- bohatá na vlákninu a antioxidanty
- zlepšuje trávení
- snižuje cholesterol
- zažene hlad na několik hodin
- rychlá a jednoduchá příprava

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Po společné noci mi přestal psát
Hity léta očima nejvlivnějších fashion blogerek


A věděla jsi například, že zvyšuje kvalitu nehtů a vlasů? Nejenom, že je tělu přínosná, a také ji pořídíš opravdu za pár kaček.


Jak ovesnou kaši připravit?


Kaše se připravuje velmi snadno, a pokud nemáš kuchařské zkušenosti, tohle opravdu nezkazíš. Stačí do menšího hrnce nalít 1 hrnek mléka ( záleží na tobě ) a osladit ho. Pak vsyp ovesné vločky a míchej. Čekej, dokud kaše nezhoustne, je hotovo! Samozřejmě si můžeš ke kaši nakrájet jakékoliv ovoce – borůvky, jahody, maliny, lesní plody.. Fantazii se meze nekladou.8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •