Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto máme v plném proudu. S ním samozřejmě i různé dovolené trávené u moře, kde sluníčko nepřetržitě svítí a ty chytáš svůj vysněný bronz.

RECENZE: Dermacol After Sun balzám po opalování

dermacol
zdroj: Archiv blogerky dermacol
aktualizováno 04.08.2017, 00:00 | 04.08.2017, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Léto máme v plném proudu. S ním samozřejmě i různé dovolené trávené u moře, kde sluníčko nepřetržitě svítí a ty chytáš svůj vysněný bronz.

O opalovacích krémech ti sepíši něco později, paradoxně teď jsem se zaměřila na produkty po opalování. No, nevadí.

 

Nikdy jsem moc na produkty po opalování nedávala, vždy jsem se akorát mazala nějakým hydratačním krémem, abych své opálení nějak udržovala. Ale říkala jsem si, že na těch produktech určené PO asi něco bude. Tak jsem vyzkoušela jeden od české značky Dermacol a tady je mé hodnocení.

 

dermacol
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak se perfektně opálit, ale nespálit se?
Spálila ses na slunci? Nejlepší první pomoc
Bacha na sluneční alergie. Vypadá to hrozně a ještě to svědí

 

Dermacol After Sun - regenerační a hydratační balzám po opalování nejsou vyhozené peníze. Samotné mi přišlo, že něco do sebe má, opálení drží, je takové "nevyblité" - výraznější... Velký podíl na produktu má složka D-panthenol, která dodává hydrataci a zklidňuje. Dále také beta-karoten, který působí jako antioxidant a chrání pokožku před slunečními paprsky. Třetí složkou je mandlový olej, který naopak dodává pokožce regeneraci a hebkost. Balzám je vhodný pro všechny typy pokožky a cenově ho pořídíš za sto třicet šest korun českých.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •