Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Protože jsem si všimla, že se vedou různé diskuse ohledně odličovacích produků - zda vodu či mléko, rozhodla jsem na to napsat svůj vlastní názor.

RECENZE: Jaký produkt je nejlepší na odličování?

Hydratace
zdroj: Thinkstockphotos Hydratace
aktualizováno 07.11.2016, 00:00 | 07.11.2016, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Protože jsem si všimla, že se vedou různé diskuse ohledně odličovacích produků - zda vodu či mléko, rozhodla jsem na to napsat svůj vlastní názor.

Rovnou říkám, že používám především vodu, micelární vodu. Mléko jsem teď posledně používala, zajímala mě účinnost, ale zkrátka, mléko nevyčistí pleť tak do hloubky jako micelární voda - můj názor.

 

garnier
(Foto: Archiv blogerky)

 

Používám micelární vody od dvou značek - Bioderma a Garnier. Bioderma mi nedávno došla, proto jsem přešla na pár dní na mléko. Konkrétně jsem používala odličovací mléko pro citlivou pleť s termální vodou La Roche - Posay. Ano, není vůbec špatné, naopak je úžasné pro citlivou a suchou pleť, jenže pro mě to není úplně ono. Tak mi mamka na zkoušku pořídila i tu dvoufázovou micelární vodu 3v1 od Garnier, ale ta mi vážně vůbec nesedla. Nevím, jak komu směs oleje a vody vyhovuje, ale mně vážně ne. Tak jsem přešla na tu klasickou micelární vodu - s ním jsem tedy spokojená.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Správné odličování, rituál pro tvou krásu
Odličování je základ! Jak správně na to?
Zásady odličování, které nikdy neporušuj

 

garnier
(Foto: Archiv blogerky)

 

Tato micelární voda od Garnier pro citlivou pleť je dostačující. Důkladně čistí pleť, odstraňuje make-up a má v sobě osvěžující a zklidňující účinky. Používám ji i ráno, než nanesu denní krém. Voda obsahuje také micely, které zkrátka "zachytí nečistoty na pleti jako magnet na tření". A cena? Krásných sto třicet devět korun českých!

Doporučuji.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •