Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tvářenka. Na tento produkt existují dva názory - někdo je používá a někdo nikoliv. Jak to máš ty?

Síla tvářenky

tvarenky
zdroj: Archiv blogerky tvarenky
aktualizováno 15.06.2017, 00:00 | 15.06.2017, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Tvářenka. Na tento produkt existují dva názory - někdo je používá a někdo nikoliv. Jak to máš ty?

Přemýšlela jsem, o čem bych tentokrát do kategorie beauty napsala. A protože si mamka nedávno pořídila tvářenku, tak jsem měla téma docela jasné.

 

Jak to říct. Já tvářenku v podstatě používám. Vím, že jsem říkala, že na ni existují pouze dva názory a teď větu vyplňuji slůvkem "v podstatě", ale ano, v podstatě používám. Ale dřív? Ne. Používat tvářenku mě přinutila až konturovací paletka Rimmel London, o které jsem ti již menší info podávala. No a právě v této trojkombinaci je zařazena i ta tvářenka. Jenže - když se líčím, tak to tím štětcem přejedu od shora až dolů. Nikdy na štětec nenanáším část light či část dark a rouge. Mám pocit, že to udělá celkově lepší efekt, nevím.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak správně na tvářenku? Profi rady
Aplikace tvářenky krok za krokem
4 neomluvitelné chyby při nanášení tvářenky

 

Navíc - existují různé typy tvářenek. Buď pudrové, sypké, matné, krémové, rozjasňující... je jich zkrátka celá řada. Nedávno se mi do rukou dostaly i ty krémové a myslím, že není určitě špatný nápad si jednu pořídit a vyzkoušet ji. Je to zase něco jiného, než právě ten pudr, který nanášíš štětcem. K tomu mám pocit, že ta krémová na tváři dodá výraznější efekt oproti pudru. Nevýhodou možná je nesnadná aplikace. Můžeš si ji napatlat na prst a pak aplikovat na tvář, ale je zde riziko různých šmouh. Tudíž i na tento typ tvářenek by bylo dobré si pořídit nějaký ten aplikátor

 

tvarenky
(Foto: Archiv blogerky)

 

Ono možná ti tento článek ani nic moc nedal, ale zkus se zamyslet nad tím, zda i ty tvářenky používáš, a jestli mají pro tebe nějaký efekt - anebo - zda růžové tváře zrovna nemusíš, což ani já moc ne.

 

Na fotkách můžeš vidět krémové tvářenky Rimmel London a pudrovou tvářenku Catrice.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •