Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dle mého není aktuálně nikdo tak v kurzu, jako mladá modelka Gigi Hadid. Gigi doposud nebyla tak na výsluní jako dnes. Proč je o ní slyšet až teď? Možná se zapsala do podvědomí díky kamarádství s Kendall a Kylie Jenner nebo díky hostování na módní...

STARS INSPIRATION: Gigi Hadid a její nadčasovost

Gigi Hadid
zdroj: Facebook official Gigi Hadid
aktualizováno 05.04.2016, 00:00 | 05.04.2016, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Dle mého není aktuálně nikdo tak v kurzu, jako mladá modelka Gigi Hadid. Gigi doposud nebyla tak na výsluní jako dnes. Proč je o ní slyšet až teď? Možná se zapsala do podvědomí díky kamarádství s Kendall a Kylie Jenner nebo díky hostování na módní přehlídce Victoria´s Secret. Každopádně tato slečna má našlápnuto nejenom jako modelka, ale také jako módní ikona. Z jejího stylu a citu pro módu by si měla každá brát příklad.

Pokud ve svém stylu stále tápeš a nevíš, co ti sluší a co ne, nemůžeš se zkrátka najít, tak třeba právě u Gigi se inspiruješ. Osobně si myslím, že méně je někdy více a Gigi je toho důkazem. Z pár kousků oblečení dokáže vykouzlit velice kvalitní styling. Nemusíš mít desítky tisíc, abys takového stylingu docílila. Stačí mít nápad a obrazovou předlohu.

 

Gigi Hadid
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Které filmy roku 2016 bys neměla přehlédnout?
Jak vybrat správného kadeřníka?
Párty účesy, které si zamiluješ!

 

Gigi se také drží pravidla barev. Černá, bílá, nude, khaki. To stačí. Sem tam pak obohatit něco o výraznější barvu a hurá do světa. V kurzu jsou také vysoké kozačky nad kolena. Chápu, že ne každá si je může dovolit (věk, výška, případné zákazy rodičů...), ale pokud máš tu možnost, ukaž se! Já měřím 180 cm a nedávno jsem si tyto kozačky pořídila, a jestli si připadám jako žirafa? Ano, ale jsem na to pyšná. :D Zkrátka se toho neboj a ukaž světu, že to co máš na sobě, umíš také prodat! :)

 

Gigi Hadid
(Foto: Archiv blogerky)

  

Pro inspiraci jsem vytvořila menší koláž. Ideální obchody na tuto módu jsou H&M či Bershka.

 

 

Móda pro ženy
(Foto: Archiv blogerky)1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •