Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásnou modelku a spisovatelku Veroniku Kašákovou jsem potkala na velmi krásné akci spojenou s krásnou tváří, Miss Face.

Veronika Kašáková radí: Co musíš mít, abys zabodovala v soutěži krásy! ROZHOVOR

1
zdroj: Krásná.cz/Archiv blogera 1
aktualizováno 24.10.2015, 00:00 | 24.10.2015, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Krásnou modelku a spisovatelku Veroniku Kašákovou jsem potkala na velmi krásné akci spojenou s krásnou tváří, Miss Face.

Jak sama Veronika vnímá tyto soutěže krásy a jaký má vztah k neonatologii? Připravila jsem si pro tebe menší rozhovor, který ti Veroniku ještě více přiblíží.

Takže Veru, já bych se tě chtěla zeptat, zda máš v této finálové desítce svou favoritku? Přeci jenom, každá z těch dívek je něčím zajímavá..

Tak, jsem hrozná ostuda, že v zápřahu mé vlastní práce nestíhám holky sledovat a už je to po několikátý, že jsem porotkyní a opravdu na holky koukám jako na obrázek, protože je neznám osobně, nějak jsem to nezkoumala. Možná je to dobře, protože člověk není ovlivněný tou konkrétní skvělou slečnou. Takže já vyloženě budu ten porotce, kterého musí dneska zaujmout.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Exkluzivní rozhovor s Veronikou Kašákovou nejen o knize

Andrea a Veronika: krásné běžkyně se chystají zdolat 5 km

Beseda s Veronikou Kašákovou o knize Zpověď

Co by pro tebe daná slečna měla splňovat, aby se do této soutěže vůbec mohla přihlásit? Které tváře dnes „frčí“?

Já si myslím, že ve finále se díky porotcům stanou všechny vítězkami, myslím, že všech deset finalistek v jakékoliv soutěži krásy by měly být vzdělané a určitě by měly mít určitou pokoru, něco takového výjimečného, taková nemluvená komunikace – energii, kterou vám předá. Takže já uvidím, jak na mě holky budou působit, na to já docela dám.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Tato akce je především charitativní. Výtěžek jde na dětskou neonatologii, což jsou předčasně narozené děti. Jak to celkově vnímáš, protože vím, že s dětmi máš hodně společného.

Tohle je pro mě velmi osobní, ale zároveň tomu strašně fandím, protože takových různých soutěží a projektů je velmi hodně a je fajn, že se najdou tací, kteří při tomto projektu myslí i na ty děti, které třeba nemají takové štěstí.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Dále bych se tě chtěla zeptat na tvůj dnešní styling. Zda jsi ho vybírala sama, nebo pomocí stylisty?

Dneska jsem to opravdu podcenila, je to můj šatník co dneska pro mě nabízel. Nevyužila jsem stylisty, protože jsem neměla ani čas, měla jsem akci včera, akci zítra. Takže je to opravdu pojato, co můj šatník dnes nabízel. Snad tu nedělám ostudu, je to klasika černých šat.

A jak styling vnímám a hodnotím já?

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Ačkoliv Verča vsadila na klasiku černé barvy, tento look oceňuji. Líbí se mi zvolená kabelka, která look celkově rozzářila a obohatila.

5
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Na akci se sešla celá parta celebrit, jako je Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Nikola Buranská, Agáta Prachařová či Denisa Domanská. Reportáž z akce ti přinesu co nejdříve.7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •