Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud zrovna s vůněmi začínáš, doufám, že ti tento můj menší článek pomůže s výběrem.

Vůně pro mladší dívky - kterou vybrat?

3
zdroj: Thinkstockphotos 3
aktualizováno 12.03.2016, 00:00 | 12.03.2016, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Pokud zrovna s vůněmi začínáš, doufám, že ti tento můj menší článek pomůže s výběrem.

Já vůně miluji. Začínala jsem s nimi docela v brzkém věku. Samozřejmě, že to nebyly parfémy typu Chloé a podobně, ale zkrátka to byly ty, které tehdy letěly. Velmi jsem si kdysi oblíbila vůně různých zpěvaček i modelek, jako například od Victorii Beckham či Naomi Campbell. Sama si myslím, že pokud teprve s vůněmi začínáš, měla bys dbát na pár zásad, aby si s dotyčnou vůní nepůsobila moc "těžce" a "staře" - chápeš, jak to myslím.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Katy Perry prozradila tajemství svého bujného poprsí

Jaká je nová vůně Katy Perry´s Mad Potion?

Přičichni k nové jarní Katy Perry nebo limitované Beyoncé

Pokud ti je třeba dvanáct - třináct let, doporučuji sportovní vůně nebo jednodušší s ovocnými nebo květinovými tóny. Určitě bych nevolila kořeněné a orientální tóny, na které máš spoustu času. Například značka Adidas nabízí zajímavé vůně. Co si tak pamatuji, tak vhodnou alternativou je i značka Playboy se svými nejrůznějšími vůněmi. I já jsem je kdysi používala a myslím, že jsou pro tebe ideální. Jsou cenově dostupné, k dostání v několika příchutí a jsou designově hezké.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Ale pokud na sportovní vůně či právě Playboy vůně moc nejsi, pak mám pro tebe další tip. Mnoho amerických zpěvaček své vůně neustále vytváří a kdo nějakou nevytvoří, jako by nebyl. Já doporučuji například zpěvačky typu Beyoncé či Katy Perry. A právě Katy Perry nedávno "vyprodukovala" svojí novou vůni Mad Potion, která je pro mladší dívky jako stvořená. Z mého pohledu se jedná o docela povedený kousek, který v sobě ukrývá směs jablka, orchideje, pivoňky, pižma, jasmínu, ambry a vanilky. Celková kombinace působí velice příjemně a pro dívky, které s vůněmi začínají, je ideální.

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Jako ilustraci jsem ti vytvořila koláž, kde jsou různé vůně, pokud s nimi například začínáš. Vesměs jsou to vůně zpěvaček, jako Beyoncé, Gwen Stefani, Britney Spears či Avril Lavigne.4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •