Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je to už nějaký čas, kdy Ewa začala spolupracovat se švédskou kosmetickou firmou Oriflame. Ale není to tak dlouho, kdy byla představena její první exkluzivní vůně.

Vyzkoušej vůni Ewy Farne

Parfém Ewa Farna
zdroj: oficiální zdroj Parfém Ewa Farna
aktualizováno 24.02.2013, 12:24 | 24.02.2013, 11:56 | Annette Krubner/Krasna.cz

Je to už nějaký čas, kdy Ewa začala spolupracovat se švédskou kosmetickou firmou Oriflame. Ale není to tak dlouho, kdy byla představena její první exkluzivní vůně.

Ewa Farna se na výrobě své vůně pro Oriflame samozřejmě podílela a výsledek je překvapující. "Na vůni se mi líbí, že je jako já - napůl rockerská a napůl andělská," říká Ewa Farná o své toaletní vodě.

Toaletní vůně se nese v duchu rockového anděla - proto název Rock Angel. Je určena pro mladé drzé dívky, které milují rock, užívají si s přáteli a celkově si užívají života. Ve vůni se skrývá mnoho ovocných tónů se špetkou nahořklosti. Sice napoprvé vám může vůně přijít až moc tvrdá či hořká, ale po čase, kdy se příjemně rozloží, se probudí sladké ovocné tóny hrušky a gardénie, které projeví svou romantickou duši a posléze se příjemně rozvoní společně s cedrovým dřevem.

 

Parfém Ewa Farna
Parfém Ewy Farne Rock Angel. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Design lahvičky je sice jednoduší, ale za to praktický. Flakónek se nese v růžovém opojení a jeho uzávěr je doplněn malým ocelovým srdíčkem, kde je napsáno jméno zpěvačky -  Ewa Farna. Srdíčko ti poslouží jako originální přívěšek na mobil.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Tenhle parfém je jako kousnutí lásky
Vše, co potřebuješ vědět o parfémech

I když mě samotný parfém natolik nezaujal, jelikož jsem na těžší a kořenější vůně, tak pro mladé dívky s něžnou ale i rockovou duší je naprosto vhodný. Rock Angel je cenově dostupný - jeho oficiální cena je 429 korun a Oriflame přispěje částkou 10 korun z každé prodané vůně na charitativní projekt Oriflame dětem, který pomáhá znevýhodněným dětem.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •