Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nevíš, kde a jaké kabelky pořídit za výhodné ceny? Bojíš se, abys svou vysněnou kabelku nepotkala na jiné osobě? Tak to mám pro tebe dobrou zprávu.

Zaměřeno na "menší" kabelky

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 03.10.2015, 00:00 | 03.10.2015, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Nevíš, kde a jaké kabelky pořídit za výhodné ceny? Bojíš se, abys svou vysněnou kabelku nepotkala na jiné osobě? Tak to mám pro tebe dobrou zprávu.

Tentokrát jsem si připravila menší článek, který ti napoví, kde pořídit zajímavé a kvalitní menší kabelky ve slevách. Přeci jenom slevy tu jsou a nadále ještě nějaký ten týden budou - proto je dobré slevy využít, protože je dost možné, že svůj vysněný kousek pořídíš i o polovinu levněji!

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Abych řekla pravdu, tak slevy využívám spíše na koupi kabelek či bot. Sem tam nějaké oblečení, ale když to tak vezmu, tak právě oblečení ve slevách je dosti přebrané a často v regálech nepřehledné. Proto si myslím, že bys prázdninové slevy měla využít především na nezbytný dámský doplněk - kabelka. A kde se po ní porozhlédnout?

1. KAMENNÉ OBCHODY

Pokud nechceš zrovna kabelku, kterou bys potkala u každé slečny, doporučuji značkové a kvalitní značky. Chápu, ne každá na drahou kabelku má, ale máme to slevy a určitě i ty chodíš na brigády. Mohla bych doporučit kabelky Michael Kors, kde vybraný kousek můžeš pořídit o několik tisíc levněji. Zejména menší kabelky, které vyjdou i na dva tisíce korun z původních čtyř. Dále například obchod Guess, Armani, Topshop, Mango či Mohito. Ve všech zmiňovaných obchodech probíhají likvidační ceny, tudíž neváhej a vydej se :)

PŘEČTI SI TAKÉ:

5 triků, jak si udržet pořádek v kabelce

Jedině se správnou kabelkou může být outfit kompletní

Jak si vybrat kabelku? 6 žhavých trendů

2. INTERNETOVÉ OBCHODY


Jestliže nerada nakupuješ kabelky v kamenných obchodech, ráda ti doporučím pár stránek, na kterých objevíš určitě svůj vysněný kousek. Doporučuji například Lulus.com, kde objevíš krásné kabelky přímo do ruky. I Slovensko má svůj internetový obchod plných kabelek, tím je Deluxia.sk, odkud mám tuto roztomilou růžovou kabelku :) Líbí se mi, že je vyrobena z kvalitního materiálu. Doručení do České republiky bylo expresní :) Doporučuji!

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Dále jsem si zde připravila opět mix menších kabelek, které pořídíte v zahraničí do cca jednoho tisíce korun.

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

1. ACCESSORIZE.COM - 840 Kč
2. LULUS.COM - 815 Kč
3. JCPENNEY.COM - 885 Kč
4. MANGO - 1.150 Kč
5. STYLEMOI.NU - 665 Kč
6. NORDSTROM.COM - 565 kČ
7. GUESS - 860 KČ
8. SOLESOCIETY.COM - 1.110 KČ
9. MICHAEL KORS - 3.150 KČ10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •