Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto se neomylně blíží a s ním i letní četba. Už víš, co budeš o letních dnech číst? Je mi jasné, že to knihy encyklopedického a vědeckého typu určitě nebudou.

Zaměřeno na oddechové knihy

čtení
zdroj: Thinkstockphotos čtení
aktualizováno 09.06.2015, 00:00 | 09.06.2015, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Léto se neomylně blíží a s ním i letní četba. Už víš, co budeš o letních dnech číst? Je mi jasné, že to knihy encyklopedického a vědeckého typu určitě nebudou.

Sama si budeš chtít od školy i brigády odpočinout, a proto tu máme ty knihy, které tě během letních dnů nepohltí, ale ani neunaví. Které to jsou?

 

Lauren Conrad: Hořkosladký život

 

Jestliže jsi četla předchozí dvě knihy z této trilogie, určitě bys neměla opomenout na tu třetí. Opět se jedná o oddechovku, která se odehrává v proslulém slunečné Los Angeles. Kniha se čte rychle, není nijak složitá, ale ani ti nedá žádnou radu do života. Zkrátka, pokud tě zajímá ten "slavný" život a ráda sníš, kniha je pro tebe ideální.

 

knihy
(Foto: Archiv blogerky)

 

Sophia Kinsella: Dokonalá nevěsta

 

Tato kniha i příběh mi připomínají ty filmy a seriály na konci devadesátých let, něco jako Sex ve městě. Kniha je silnější, ale čte se velmi dobře. Příběh je trošku zamotán, ale opět nic složitého. Pokud sníš, že budeš jednou " dokonalou" nevěstou, tak kniha tě možná může přesvědčit o opaku - jedna zápletka může pokazit celý plán.

 

Candace Bushnell: Sex ve městě

 

Kdo by ho nemiloval. Nemusím ho ani nijak představovat. Pro mě klasika.

 

Candace Bushnell: Summer and The City

 

Chceš si nejenom přes prázdniny procvičit angličtinu? Určitě doporučuji například tuto knihu, kde se angličtina nachází na pokročilejší úrovni, ale nejedná se o nic složitého. Nejenom, že se opět dozvíš nějaký ten zajímavý příběh o Carrie, ale také si skvěle procvičíš angličtinu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Začínáme kreslit: Mandaly

 

Body Book

 

Také jsi zaznamenala obrovský BOOM této knihy nejenom na instagramu? I já jsem ji podlehla a myslím, že se do ní investovat vyplatí. Líbí se mi, že je kniha velmi dobře napsaná a dobře uspořádaná. I když jsou v ní i informace, které bych věděla, ale myslím, že je ideální motivací. Je jasné, že když si ji člověk koupí a začte se, tak se následovně začne i ztotožňovat s daným textem. Snažím se dodržovat jídelníček, pravidelně cvičit. A Cameron obdivuji, jak to všechno pěkně sepsala.

 

Pusheen

 

A jestliže jsi natolik líná, že se ti nechce nic číst, zkus obrázkovou knihu Pusheen, která ti zaručeně zvedne náladu. Bude mi sice dvacet, ale této roztomilé kočce se nedalo odolat. Sama uvidíš, že tě i po čase bude bavit.

 13 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •