Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Šestadvacetiletá zpěvačka a rapperka Nicki Minaj indo-asijského původu vždy šokuje svými extravagantními kreacemi na červeném koberci a často také barevnými parukami.

Zpěvačka Nicki Minaj: Miluju paruky

aktualizováno 18.03.2011, 00:31 | 18.03.2011, 00:00 | Annette Krubner/Krasna.cz

Šestadvacetiletá zpěvačka a rapperka Nicki Minaj indo-asijského původu vždy šokuje svými extravagantními kreacemi na červeném koberci a často také barevnými parukami.

Módní oběť? Dělá to snad schválně? Chce svými extravagancemi otrávit módního guru?

Možná jsi o ní vůbec neslyšela, protože v Česku není zatím moc slyšet, ale ve Spojených státech ji zná snad každý. Nicki nejvíc proslula ve světě svými extravagantními kostýmy a barevnými parukami. Na sebe práskla, že nakupování paruk je její posedlostí.

Pochází z New Yorku, ale před pár měsíci se přestěhovala do LA. Natočila několik singlů s velice známými rappery nebo zpěvačkami, ať už se jedná o Ne-Yo, Bow Wow, Lil´Wayne nebo Rihannu, Beyoncé či Christinu Aguileru.

"Můj největší oblíbenec ve světě módy je Christian Siriano," řekla o své oblíbené módní značce. "Jsem bavič, a proto chci, aby se mi lidé smáli. Buď mě můžou nenávidět, nebo milovat." "Nedám dopustit na nakupování v LA, NYC a Atlantě. Miluju to tam, jsou to nejlepší místa pro nákupy."

PŘEČTI SI TAKÉ:
Vondráčková: Je lepší někoho provokovat, než mu být putna
Neznáte ji? Ona dobývá svět módy!

Skoro každá hvězda utrácí své finance za nemovitosti, pronajímání jachet, a tak dále. Některé investují do drahých modelů luxusních značek typu Dior, Louis Vuitton nebo Versace. Jak je to u ní? Žádné butiky, žádná drahá kosmetika... "Nejvíc peněz utrácím za nakupování paruk. Je to prostě moje posedlost. Mám více než 25 druhů a nadále shromažďuji další a další." 

"Nejdražší věc, kterou mám, byl pár high heels, které jsem měla při účinkování v Ellen Degeneres Show a šaty, které jsem měla na BET Awards v loňském roce."Položila jsem tu samou otázku, jako v předešlém rozhovoru s AnnaLynne McCord. New York nebo Los Angeles? "Mám ráda jak New York, tak Los Angeles. Protože pocházím z New Yorku, ale nedávno jsem se přestěhovala do Los Angeles. Opravdu nemohu vybrat jenom jedno město."

Za ikony hudby považuje Janet Jackson, Queen Latifah nebo Mariah Carey. Jejími nejlepšími přítelkyněmi jsou Cassie, Amber Rose a Rihanna.

Normální kostýmy nebo extravagantní kostýmy? "Jedině extravagance! Můj styl je GIRLY GIRL STYLE."

Někdo nemůže opustit dům bez lesku na rty, klíčů nebo iPhone. "Nikdy neodejdu z domu bez mého blackberry, make-up setu, obrovské tašky a samozřejmě se spoustou peněz.. :))"

Vzkaz do Česka:
"Moc vám děkuji a doufám, že snad někdy zavítám do České republiky! "7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •