Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Překvap svého kluka něčím, co se mu určitě bude líbit! Z následujících bodů určitě vybereš něco, co na něj rozhodně zabere.

21 tipů, které kluky při sexu potěší

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 19.06.2013, 00:00 | 19.06.2013, 00:00 | Bára Vacková/Krasna.cz

Překvap svého kluka něčím, co se mu určitě bude líbit! Z následujících bodů určitě vybereš něco, co na něj rozhodně zabere.

1. Bradavky nemáš jenom ty. Nezapomínej také na něj. Hodně lidí je má velmi citlivé a i klukům se líbí, když se jich dotýkáš, nebo dokonce dráždíš jazykem.

2. Ranní probuzení u kluků není jenom otevření očí. Zkus ho překvapit a hned ráno ho probudit i jinak než jenom pusou na tvář.

3. Experimentování a sexuální pomůcky. Co takhle se někdy přestrojit za policajta a vězenkyni?

4. Oživení spodního prádla. Zkus také krajku, tanga, průhlednou košilku, podvazky… Bavlněné spodní prádlo raději nechej na sport.

5. Předehra je důležitá pro oba. Oba dva totiž nažhaví a sex bude daleko krásnější.

6. Lehce úchylné řeči při cestě domů vás nažhaví, že až otevřete dveře, budete daleko vášnivější než jindy. Je holt potřeba o tom mluvit a nejen přímo, ale i v lehkých šifrách.

7. Klukům je rozhodně příjemnější, když jeho "děti“ zachytíš do pusy než do papírového kapesníčku. Tím, že se nebudeš bát polknout jeho sperma, bude mu to příjemnější a nebude si připadat, jako když by ses ho štítila. Kapesníčků si kluci užili v mladším věku ažaž.

8. Vášnivé hlazení po šíji a laskání ve vlasech ho ještě více rozvášní.

9. Vyměň postel také za jiné místo. Hodně oblíbený je sex v přírodě a hlavně pořád nesleduj, jestli kolem náhodou někdo není. Raději vyhledej sama nějaké místo, kam nikdo nechodí.

10. Nové a nové polohy. Sama mu navrhni, jaká poloha je ti nejpříjemnější a neboj se dát najevo svůj názor. Větou "to je jedno“ ho zrovna moc nenadchneš.

11. Škrábání po zádech - i takhle se dá vyjádřit, jak se ti daná chvíle líbí a kdy přijde tvé vyvrcholení.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Zpomal ho v posteli a užij si i ty
Chceš zažít mnohonásobný orgasmus? Cvič!

12. Neboj se s ním jít do sprchy. Koupel ve dvou je daleko zábavnější, než když tam má být někdo sám.

13. Líbání po krku a na ušních lalůčcích? Dobrá volba.

14. Zkus také někdy sama začít. Jen ho poval na postel a začni sama, nemusí vždy vše odstartovat on.

15. Orální sex - jaký kluk tuhle věc nezbožňuje?

16. Vyprávění erotických představ. Když mu je svěříš, třeba se jednou i uskuteční.

17. Přepadne vás chuť zrovna, když jste někde ve společnosti? Můžete se na chvilku vytratit a vyzkoušet rychlovku. Budeš působit tak, že se ničeho nebojíš a jen tak něco tě nevystraší.

18. Po sexu se hned neoblékej, pokud nemáš zrovna na spěch. Jen si lehni vedle něj a relaxuj. Kluci se vždy rádi koukají na krásy ženského těla.

19. Po dobře vykonané práci ho nech odpočinout. Většinou jim to dá dost zabrat. Můžeš mezitím obstarat malou sváču :-)

20. Vášnivé vzdychání? Jo, tak tohle zbožňují. Dáváš jim najevo, že se ti to líbí a oni mají poté dobrý pocit z dobře odvedené práce.

21. I jeho varlata jsou pro něj příjemnou erotogenní zónou. Tak na ně nezapomínej.13 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •