Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Byli jste na rande, užívali jste si to, smáli jste se. Na rozloučenou jste se políbili. Ale proč nevolá a nepozve tě na další rande?

Proč se ti neozývá?

Šokující SMS
zdroj: Thinkstockphotos Šokující SMS
aktualizováno 31.05.2013, 01:48 | 31.05.2013, 01:32 | Bára Vacková/Krasna.cz

Byli jste na rande, užívali jste si to, smáli jste se. Na rozloučenou jste se políbili. Ale proč nevolá a nepozve tě na další rande?

Občas kluci drží pravidlo - nevolat 4 dny, aby holka byla vykolejená z toho, že kluk nevolá. Takže pokud toto je i tvůj případ, stačí chvilku vydržet a další schůzky se s klidem dočkáš. Pokud se neozve už delší dobu, asi tento trik nepoužil. A teď čím to je?

Vše podle svého
Pokud děláš z komára velblouda, tím ho jenom odradíš. Nemůžeš se divit tomu, že nevolá, když hned poprvé budeš vykládat o svých problémech, které budeš neustále vyhrabávat z minulosti a dělat z nich moc velkou vědu.

Potřebuješ mít prostě stále pravdu a být před ním ta nejlepší, perfektní dívka. Většinou se snažíš působit chytře, abys předvedla, že máš nejen pěkné tělo v černých legínách a uplém tričku, ale že i něco znáš. Když si budeš hrát ale na příliš chytrou, tím ho ještě více odradíš.

Kluk většinou hledá dívku, se kterou může blbnout, které nebude vadit, když si rozmaže řasenku, když jí postříká vodou, ale tohle ty mu nenabízíš. Tak čím to asi je, že se neozývá?

Jak to napravit? Zkus se trošku uvolnit a nedělat ze sebe to, co vlastně nejsi. Zkus se zasmát nejen jeho vtipným historkám, ale i sobě. Zkus mu dát pocit, že s tebou se ve vztahu nudit nebude.

Nudná
Třeba jste se velmi bavili společně, ale když jde do tuhého, ucukneš. Pokusí se ti sáhnout na ruku a ty se ušklíbneš a ruku položíš pro jistotu na svůj klín. Nevyzařuje z tebe ta správná energie, příběhy vypravuješ bez zájmu a často se bojíš vyjádřit svůj názor.

Když dojdou slova hned na první schůzce, pochybuji, že kluk zavolá znovu. S dívkou se chce bavit nejen v soukromí, ale i před kamarády, na zábavě. A to s tebou nejspíš nepůjde.

Jak to napravit? Zkus se ptát na věci, na které se ho jen tak každá holka nezeptá. Buď kreativnější, a to, že sis užila krásný večer, mu sděl jen jednou a třeba mu to zakomponuj do lehké šifry. Třeba mu naznač, že bylo fajn, když ti povídal tohle a tamto a svůdně se na něj usmívej…

Zkus také nějaký adrenalin. Můžeš ho vzít na horskou dráhu, na horolezení a ukázat mu, že se ničeho nebojíš. A při polibku nemysli na to, jestli to není moc brzo, ale uvolni se a vnímej to kouzlo.

PŘEČTI SI TAKÉ:
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč už nezavoláme
Nenech si ukrást kluka

Princezna

Značkové oblečení, boty na podpatku? Sakra potřebuju nový make-up, už jsem spotřebovala ten za 1200 korun. Tak tímhle ho odradíš hned! Pokud se zaměřuješ, jestli má na sobě značkové oblečení, vyptáváš se, kolik stály ty krásné hodinky, v jeho očích budeš působit hodně povrchně. Spíše budeš působit tak, že ti nejde o jeho samotného, ale o to, jak se jeho vnějšek prezentuje na veřejnosti.

Jak to napravit? Omez ženské debaty o kosmetice, o oblečení a o ostatních lidech. Zkus mu mile připomenout během schůzky, že se ti líbí jeho osobnost, ne jeho finanční stránka. Když tě pozve do restaurace, na oplátku ho zkus pozvat ty na vlastně ukuchtěnou večeři. Neodolá a vykouzlíš ze sebe holku, která pro něj obětuje čas i na vaření. Tím pádem pro něj nebudeš ta, která ho chce jenom kvůli zevnějšku.

Kritička
Muži chtějí poznat veselou ženu a ne tu, která si stěžuje na maličkosti, je pesimistka a pořád má nějaké připomínky. Místo toho, abys s ním šla na koupáku do vody, raději zůstaneš ležet na dece, protože voda je moc studená. Stále připomínáš, jak má ta holka nemožnou sukni a že on nemá dokonale oholenou tvář. Prostě si vždycky něco najdeš. Takovouhle dívku kluk rozhodně chtít nebude.

Jak to napravit? Pokud se potřebuješ vypovídat z celodenních problémů, před schůzkou zavolej kamarádce a všechno raději vypovez jí. Když řeč stojí, nezačínej si stěžovat, ale pusť třeba svojí oblíbenou písničku, začni si s ním povídat o hudbě, o filmech… Snaž se, aby pozitivum převládalo a negativní věci odlož stranou. Zkoušej spíše vtipná témata, u kterých se zasmějete a odlehčí to danou situaci.

Až moc informací
Buď jsi moc upovídaná, nebo příliš zvídavá. Obojí není nejlepší, ale upovídanost je stále lepší, než když se kluk cítí jako u výslechu. A co tohle? A tamto? Miliony otázek, které vlastně k ničemu nevedou. Po další otázce už vidíš jeho výraz, který ti říká, prosím, už ne! Pokud jsi upovídaná, prodej se klukovi jako energetická dívka. Máš sice spoustu příběhu, ale vol pouze ty vhodné, nemusí přeci hned vědět vše.

Jak to napravit? Zkus držet jazyk za zuby a pokládej jenom otázky, které rozvinou diskusi dál. Zdrž se taky poznámek na různé lidi, které nezná. Často po něm pokukuj a na výrazu poznáš, jestli ho tvé povídání zajímá, nebo si už jenom přeje, aby už to skončilo. Zjisti si, co ho opravdu zajímá, a na toto téma můžeš povídat vcelku dost dlouho, jelikož uvidí, že se zajímáte o stejné věci. Poznáš na něm hned, že ho konverzace baví více, když se do ní také může zapojit.

A jak poznáš už na rande, že nemá zájem?
1) Nesnaží se tě třeba jenom letmo dotknout.
2) Jeho zrak se stále ubírá jiným směrem, než k tobě.
3) Vypráví o tom, že je vystresovaný.
4) Když se snažíš bavit o svých koníčcích a zájmech, automaticky přesedlá na ty svoje a tebe a tvé záliby hodí stranou.7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •