Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Umělé řasy dneska využívá hodně mladých dívek. Jsou součástí jejich vizáže hlavně na plesy a jiné akce, na které jim jejich vlastní řasy nestačí.

Umělé řasy ti dodají luxusní vzhled

Nalepovací řasy
zdroj: Thinkstockphotos Nalepovací řasy
aktualizováno 28.01.2013, 02:05 | 28.01.2013, 00:00 | Bára Vacková/Krasna.cz

Umělé řasy dneska využívá hodně mladých dívek. Jsou součástí jejich vizáže hlavně na plesy a jiné akce, na které jim jejich vlastní řasy nestačí.

Určitě všichni už viděli, jak umělé řasy vypadají, není to žádná novinka. V současné době existují i procedury, které ti zajistí krásné umělé řasy nejen na jeden večer. Po této vychytávce by tvé řasy neměly samy opadávat, pokud se o ně budeš starat podle rad odborníka a také pokud právě daný odborník aplikuje kvalitní lepidlo na řasy (nemělo by obsahovat ethyl akrylát). Při špatném výběru lash stylisty a také špatné péči a výběru lepidla by mohla odstartovat nepěkná alergie.

Důležitou roli hraje právě kvalita. Tyto řasy vypadají přirozeně, nemusíte denně aplikovat řasenku, což je například v létě určitě skvělé. Nemusíš se malovat a ani strachovat, že se ti řasenka rozpije, jakmile skočíš do bazénu. Pokud si ale řasy chceš nadále hýčkat, budeš muset chodit zhruba každý měsíc na jejich doplnění. Při správné péči si řasy můžeš nechat prakticky tak dlouho, dokud tě neomrzí. Největší problém pro studentky tu budou peníze, za kvalitu si budeš musíš připlatit.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Vykouzli si přírozeně husté a dlouhé řasy
TESTUJEME: Sérum pro růst řas

Pokud chceš zkusit jednorázové nalepovací řasy, dbej nejdříve na výběr kvalitního lepidla. Některá lepidla opravdu mohou ublížit. Jedná se o nekvalitní druhy dovážené především z Asie. Do lepidel se často přimíchává černé barvivo, aby řasy ve výsledku byly tmavší. Tím více je ale zatěžuješ a nakonec mohou vypadávat.

 

Umělé řasy
Ne každé řasy vypadají na oku dobře. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

V obchodě si můžeš buď vybrat trsy řas, nebo celý oblouk. Celý oblouk řas je častější a lépe se s ním pracuje, ovšem někdy nemusí působit zrovna moc přirozeně. Řasy seženeš zhruba od 50 korun. Většinou v balení bývá i lepidlo, ale na to opravdu pozor! Pokud chceš umělé řasy pouze vyzkoušet, nevadí, když sáhneš po levnějších, ale na lepidlo se raději podívej někde, kde budeš mít jistotu kvality (můžeš nejprve vyhledat různé recenze na internetu, než navštívíš obchod).

Důležité je řasy dobře odstranit. Chytneš je za vnější kraj, ale pozor, ať nechytíš i vlastní řasy, a táhnutím je pomalu strhni. Zbylé lepidlo odstraň běžným odličovačem. Z řas odstraň zbytky lepidla a a schovej si je pro další použití. Umělé řasy nejsou ke každodennímu nošení. Aplikace přeci chvilku zabere a lepidlo většinou řasám moc neprospívá. Pokud ti aplikace nejde, nezoufej, chce to jen  získat praxi :-)

 

Umělé řasy
Seženeš i bláznivé modely. (Foto: oficiální zdroj)

 

Nyní máš na trhu i bláznivé modely umělých řas. Londýnská designérská značka Paperself vyvinula nevšední umělé řasy, které se pohybují na hraně nevšedního módního doplňku a kosmetického kýče. Papírové řasy z jejich dílny mají tvar zahrady s ptáky, pavučin s pavouky, mořského dna s koníkem a rybičkami i jednodušší květované zdobné motivy. U nás můžeš tyto ozdobné řasy koupit například z kolekce Cherry Blossom Girl od Essence.

Inspiraci k napsání tohoto článku jsem získala z časopisu Popcorn!

Popcorn
(Foto: oficiální zdroj)13 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •