Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Beauty blender je takový malý pomocník při každodenním líčením. Dokáže totiž obstarat všechny štětce v jednom- naneseš s ním make-up, korektor, pudr, bronzer, tvářenku, rozjasňovač.

Zázračný pomocník jménem Beauty Blender

beauty blender
zdroj: Archiv blogerky beauty blender
aktualizováno 17.07.2014, 00:00 | 17.07.2014, 00:00 | Bára Vacková/Krasna.cz

Beauty blender je takový malý pomocník při každodenním líčením. Dokáže totiž obstarat všechny štětce v jednom- naneseš s ním make-up, korektor, pudr, bronzer, tvářenku, rozjasňovač.

Prostě cokoliv, co používáš při líčení na pleť. Do rukou se mi dostali hned dva tito pomocníci. Jeden originál a druhý fake, které si navzájem porovnáme na konci článku.

 

Beauty blender je tedy houbička na jakýkoliv make-up a produkty, které na pleť nanášíš. Před každým použitím je nutno BB navlhčit, čímž zvětší své rozměry a „nafoukne se“. Díky navlhčení se make-up nedostává do houbičky, ale právě dokonale přenese make-up na pleť. Samozřejmě výdržnost BB je dána také pravidelnou péčí- čistění. Pokud nemáte žádný čistič na kosmetické pomůcky, stačí na BB nenést trochu šamponu a jemně promnout prsty.

 

beauty blender
(Foto: Archiv blogerky)

 

Tento originál mě velmi mile překvapil. Dříve jsem o něm již slyšela, ale moc jsem nevěřila tomu, že bude mít tak precizní výsledek, jak všichni slibovali - znám moc dobře takovéto reklamní triky. Předtím, než se mi originál dostal do rukou, měla jsem již jeden BB - fake. Fake BB pro mě byl propadák. Nešel nanést make-up na pleť, jelikož skoro všechen make-up se vsáknul do houbičky. Nešlo mi s ním vůbec pracovat, tak jsem ho po pár použití zahrabala na dno kosmetické krabice. Proto jsem nevěřila nejdříve ani originálu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Překvap svým vzhledem
Tabulky výdeje energie

 

Ovšem, když jsem rozbalila BB originál, už jsem hned věděla, že bude o hodně kvalitnější než fake. Byl krásně jemný, příjemný na dotek, měkčí, měl lepší strukturu i tvar. Při první aplikaci jsem už byla odhodlaná, že ho nepustím z ruky. Proč? Tento BB totiž nádherně zapracuje make-up, korektor, pudr do pleti a vytvoří krásně sametový finish. Pokud trpíš aknózní pokožkou, tohle je ta věc, která ti nehezké pupínky pomůže zamaskovat. Opravdu, když porovnám, jak zakryješ pupínek štětcem, prsty nebo BB, vítězí BB jelikož nevytvoří na akné povrchovou vrstvu, jako například při nanášení make-upu prsty, ale opravdu rovnoměrně zakryje nedokonalost a sjednotí jí s celou pletí. Nevím, jak bych jinak měla tento účinek popsat.

 

beauty blender
(Foto: Archiv blogerky)

 

Stojí to ovšem všechno o trochu více času než líčení se štětcem nebo jen samotnými prsty. Produkty vťupkáváš do pleti, čímž se vytváří krásně přirozený vzhled pleti. Já, abych ušetřila trochu času po ránu, nejdříve nahrubo nanesu make-up štětcem a poté vše zapracuji BB. Ale znovu tu jde jen o trochu cviku.


Tvar BB je ve tvaru kapky, čímž umožňuje dostat se špičkou i pod oční okolí. Spodní část, která je největší, je vhodná právě pro aplikaci produktů na větší plochy (např. tváře, čelo atd.)
A na konec tu máme jedno takové malé porovnání mezi BB original a BB fake. Můžeš vidět, že originál u mě vyhrává na plné čáře.

 

BB originál


+ na dotyk jemnější
+ lepší pórovitá struktura
+ lépe se pere
+ rychleji usychá
+ vytváří sametový finish


BB fake


- velmi tuhý
- make-up se místo na pleť dostane více do samotné houbičky
- špatně se pere
- nejde pořádně před aplikací vysušit
 

Co bych k tomu na závěr mohla říci? Beauty blender je opravdu šikovná věcička. Když bych se měla rozhodnout, jestli si za cenu 489 Kč pořídím BB nebo kvalitní štětec, sáhla bych právě po BB. Jelikož takový přirozený vzhled vám žádný štětec neudělá. Určitě bych BB original doporučila všem, hlavně tedy dívkám, které mají aknózní pokožku a chtějí akné trochu více zamaskovat.


Jak jsem řekla, já jsem z něho nadšená. Beauty Blender je v České republice k dostání výhradně v e-shopu www.beauty-bar.cz. BB můžete vybírat ve dvou variantách - růžové a černé.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •