Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Běžně se tvrdí, že ženy mají v koupelně hromady věcí. Obvykle jich tam skutečně máme více, než potřebujeme. Jaké věci ovšem skutečně potřebujeme? Tady máš osm věcí, které nesmí chybět ve tvé sprše.

8 věcí, které má ve sprše každá žena

Dívka ve sprše
zdroj: Thinkstockphotos Dívka ve sprše
aktualizováno 28.04.2018, 00:00 | 28.04.2018, 00:00 | Bekky/Krasna.cz

Běžně se tvrdí, že ženy mají v koupelně hromady věcí. Obvykle jich tam skutečně máme více, než potřebujeme. Jaké věci ovšem skutečně potřebujeme? Tady máš osm věcí, které nesmí chybět ve tvé sprše.

Šampon a kondicionér


Většina žen si umývá vlasy při sprchování, takže šampon je základ. Po umytí vlasů obvykle dvakrát – poprvé pro smytí stylingových přípravků a podruhé pro umytí samotných vlasů a pokožky hlavy – je dobré vlasy uzavřít a uhladit kondicionérem.
A máme první dva produkty.

 

Sprchový gel/pěna/mléko/mýdlo


Pro očistu těla bych nedoporučila mýdlo, protože pokožku vysušuje, takže za mě určitě gel nebo pěna. Možná patříš k těm, komu se sprcháče na vaně nebo ve sprchovém koutě pěkně hromadí – koupíš si nový a chceš ho hned vyzkoušet, i když tam máš nějaký rozpoužívaný. Neboj, nejsi v tom sama! Pokud chceš ušetřit místo, zkus nejdříve dopoužívat ten, který máš načatý, a pak se vrhni do nového. Jeden produkt by ti měl stačit.

 

Peeling


Tělový peeling je trochu sporný bod. Někdo je nepoužívá, někdo si sprchu bez nich neumí představit. Obrušování starých odumřelých buněk je rozhodně potřeba, ale pozor na suchou pleť, které takovou péčí můžeš více uškodit. Pro citlivou a suchou pleť bych doporučila jemný krémový exfoliační krém.
A s peelingem jsme na čtyřech.

 

Čistící gel na obličej


Ve sprše ti po obličeji stéká voda i s produkty z vlasů, což pro tvoji pleť není moc dobré. Ve sprše by proto neměl chybět jeden gel nebo čistící krém, kterým na závěr sprchy obličej očistíš, než vylezeš ven.
A tím zarovnáváme na pět.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Provoň svou koupelnu modrým lotusem
Dej sprchování výšší úroveň
Má večerní péče o pleť

 

Žiletka a gel/krém/pěna na holení


Kdo se ve sprše neholí? Samozřejmě se dá depilovat a epilovat i mimo sprchu, osobně ale nevím o nikom, kdo by žiletku nepoužíval vůbec. A když už holit, tak se speciálními přípravky na holení.
Šup o dvě věci víc.

 

Intimní hygiena


Péči o svá intimní místa určitě nepodceňuj, a pokud ještě žádný produkt nevlastníš, skoč si do drogerie. Intimní sprchové gely nabízí spousta značek, určitě si vybereš.
Poslední nutností jsme zarovnali na osm.

 

Kolik věcí máš ve sprše ty a jaké to jsou? Hromadí se ti věci a někde vzadu jsou ty, které jsi už dobu nepoužila? Udělej si pořádek a urči počet věcí, které tam skutečně potřebuješ, a pak když přineseš novou věc, jednu starou odnes.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •