Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vyzkoušela jsem už několik suchých šamponů, už jsem vám psala o rozdílu mezi Batiste a Dove. Tentokrát vám ukážu Aussie suchý šampon.

Batiste vs. Aussie suché šampony

aktualizováno 06.10.2016, 00:00 | 06.10.2016, 00:00 | Bekky/Krasna.cz

Vyzkoušela jsem už několik suchých šamponů, už jsem vám psala o rozdílu mezi Batiste a Dove. Tentokrát vám ukážu Aussie suchý šampon.

Batiste dlouhodobě používám, mám už třetí balení a jsem s ním velmi spokojená, Aussie jsem si vlastně koupila jen proto, že byl v DM v akci. Jinak je v porovnání s Batiste dražší, takhle mě vyšel za stejnou cenu.

 

suche sampony
(Foto: Archiv blogerky)

 

Batiste

 

Vyrábí se ve spoustě vůních i typech pro různé typy vlasů. Osobně mám ráda kokosovou vůni i květinovou, která je na obrázku. Co se týče použití, nedělá bílé fleky ve vlasech, dobře se vyčesává a vlasy jsou po něm dobře odmaštěné. U kořínků vlasy nadzvedne a odmaštění vydrží téměř po celý den.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak si poradit, když ti nedrží účesy?
Suchý šampon tě zachrání před mastnými vlasy
Tajemství suchého šamponu: Kdy za něj budeš vděčná?

 

Aussie

 

Viděla jsem v DM několik variant a vybrala jsem si Festival fresh, který voní trochu jako kokosovo-citrusový mix. Bohužel to je na něm to nejlepší. Po nanesení sice nedělá bílou vrstvu, ale ani nic jiného. Nechávám ho působit, vytírám ručníkem a vyčešu, ale vlasy jsou stejně splihlé. Žádný velký rozdíl nevidím, bohužel.

 

Takže Batiste to vyhrál a já ho stále doporučuji. Cena cca 130 Kč v Douglesu nebo DM.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •