Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsi zarytou zastánkyní batohů nebo kabelek, nebo ještě nevíš, na kterou stranu se přikloníš? Zkoukni můj seznam rozdílů, pro a proti.

Batoh, nebo kabelka?

Studentky
zdroj: Thinkstockphotos Studentky
aktualizováno 30.07.2019, 00:00 | 30.07.2019, 00:00 | Bekky/Krasna.cz

Jsi zarytou zastánkyní batohů nebo kabelek, nebo ještě nevíš, na kterou stranu se přikloníš? Zkoukni můj seznam rozdílů, pro a proti.

Proč batoh?

 

Nic ti nepřekáží v rukách, ty máš prázdné, ale přesto si neseš s sebou všechno potřebné.

 

Neničíš si páteř. Váha je rovnoměrně rozložena na obě ramena a tak se nenahýbáš zbytečně do strany a ani tě nebude tak bolet ruka nebo rameno, kde bys nesla kabelku. Pokud potřebuješ nosit větší váhu, rozhodně doporučuji batůžek pořídit.

 

Prostor. Obvykle mají batohy větší objem než kabelky. Ve velikostech je u obou zavazadel hodně možností, ale velký batoh je přece jen praktičtější než obrovská přecpaná kabelka.

 

Proč kabelka?

 

Jednoduše elegantnější volba. I když se už i batohy dělají krásné, designové, vhodné do města, zkrátka dámské, pořádná kabelka je nestárnoucí důkaz toho, že je z děvčátka žena. Přece jen k podpatkům a elegantním šatům se moc batůžků nehodí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak si vybrat ideální kabelku do školy i do práce?
Batoh 3x jinak: Jak ho nosit ke sportovnímu, trendy i elegantnímu outfitu?
Batoh nebo kabelku?

 

Bezpečnost. Kabelku máš pořád na očích, v ruce nebo na rameni. Jednoduše můžeš kontrolovat, že ti z ní nikdo nic nevezme. Zároveň nemusíš kvůli každé drobnosti sundávat batoh ze zad a zase ho dávat zpět. Do kabelky jednoduše sáhneš.

 

Žádná zpocená záda. Pamatuješ na školní léta, nebo na výlety a batoh na zádech v parném létě? S kabelkou nikdy víc

 

A čemu dáváš přednost ty? Elegantní kabelce, nebo praktickému batohu? Či praktické kabelce nebo elegantnímu batohu?3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •