Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čas festivalů je tu! Pokud se i ty chystáš vyrazit za zábavou, určitě si nezapomeň zabalit nepostradatelné drobnosti!

Co si určitě zabalit na festival?

Co si určitě zabalit na festival?
zdroj: Thinkstockphotos Co si určitě zabalit na festival?
aktualizováno 17.06.2014, 08:08 | 17.06.2014, 08:08 | Bekky/Krasna.cz

Čas festivalů je tu! Pokud se i ty chystáš vyrazit za zábavou, určitě si nezapomeň zabalit nepostradatelné drobnosti!

Peníze, nabitý mobil a občanský průkaz jsou snad samozřejmostí, ale určitě si své osobní věci dobře chraň. Vezmi si je do nějaké příruční tašky, nebo crossbody, abys je měla pořád v bezpečí u sebe. Přece jen kapesní zloději se najdou všude a okradení určitě nepatří do tvého plánu na super akci.

 

Láhev s vodou

 

Určitě nezapomínej na pitný režim, ten je skutečně důležitý. Když tancuješ a bavíš se, snadno zapomeneš na to, že bys měla pít a tak měj u sebe vždy láhev čisté vody, abys mohla kontrolovat, kolik jsi toho vypila. Vyhneš se tak nebezpečné dehydrataci.

 

Jídlo

 

Občerstvení v areálech nebývá zrovna nejlevnější a nakonec bys mohla zjistit, že jsi vlastně za celý den skoro nic nejedla. Přitom stačí nějaká malá svačina do batůžku a hlavně pár sladkostí, nebo kousků ovoce pro rychlé dodání energie. Celkově to ale s jídlem s sebou nepřeháněj, hlavně v horku se ti může snadno zkazit.

 

Klobouk, sluneční brýle, opalovací krém…

 

Zkrátka všechno nutné pro ochranu před zrádným letním sluníčkem. Opalovací krém zvol s co nejvyšším ochranným faktorem a pravidelně se přetírej. Praktické jsou oleje s rozstřikovačem. Zároveň je dobré mít pokrývku hlavy, aby ses vyhnula úžehu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Outfity konečně do tepla
Domácí barvení vlasů? Jak ho zvládnout a na co se připravit
 

Vhodné oblečení

 

Na předpověď počasí radši moc nevsázej. Určitě si vezmi pevné, pohodlné boty, nepromokavou bundu nebo pláštěnku. Hodit se ti může i náhradní tričko, prádlo a ponožky, propocené věci si ještě ráda svlékneš a vyměníš za suché. Připrav se na horko, chlad i déšť. Pokud máš nějaké termoprádlo, přibal si ho s sebou, v noci nebo při dešti ti určitě přijde vhod. Oblečení vyber takové, u kterého ti nebude moc líto, když se zničí nebo zašpiní.


Antibakteriální gel, vlhké ubrousky a kapesníčky

 

Gel na ruce je malý, ale praktický pomocník. Bakterie jsou všude, voda s mýdlem ale ne. Obecně to s hygienou na festivalech nebývá moc valné. Vlhčené ubrousky se ti budou hodit na rychlé umytí rukou, na odlíčení nebo i na osvěžení, k tomu se hodí i termální voda ve spreji.

 

Léky

 

Něco na bolest, proti průjmu, nebo kapky do očí nejsou tak objemné, abys je nemohla přibalit, a nakonec se ti můžou hodit. Rozhodně nezapomeň léky, které užíváš pravidelně a náplasti na nějaké odřeniny, nebo puchýře na nohách.


Další drogerie

 

Repelentem proti komárům a klíšťatům nic nezkazíš, stejně tak ani panthenolem na spáleniny.

 

Deka, karimatka

 

Úplně stačí nějaká lehčí deka, bude se hodit nejen na noc do stanu, ale i přes den na sednutí.

 

Podstatnou věcí na závěr je rozhodně dobrá nálada, skvělí kamarádi a foťák na zachycení vzpomínek!5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •