Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V Brně už jsem druhý rok, a tak už jsem obešla dost restaurací, hospod a dalších pohostinských zařízení, kde se dá více či méně dobře najíst. Ráda bych vám chci nabídla alespoň fotografickou ochutnávku a něco vám doporučila. V tomto článku se budu...

Kam na super burger v Brně

burger
zdroj: Archiv blogerky burger
aktualizováno 15.11.2016, 00:00 | 15.11.2016, 00:00 | Bekky/Krasna.cz

V Brně už jsem druhý rok, a tak už jsem obešla dost restaurací, hospod a dalších pohostinských zařízení, kde se dá více či méně dobře najíst. Ráda bych vám chci nabídla alespoň fotografickou ochutnávku a něco vám doporučila. V tomto článku se budu soustředit na burgery..

Nejlepší hamburger jsem ochutnala v Burger Inn, což je malý ponik ve stylu bistra tak pro patnáct až dvacet lidí nedaleko Savoje a Náměstí svobody. Chedar Bacon, který jsem si dala stál 169 korun a rozhodně stál za to. Hovězí maso, čedar, cibule slanina a zelenina v domácí housce. K burgru jsou i skvělé hranolky - úplně jiné než klasicky dostanete - a možnost vybrat si omáčku. Obsluhuje mladá chlapská partička a atmosféra je jednoduše uvolněná a příjemná. Obzvlášť pro mladé lidi, kteří si potrpí na dobré jídlo je Burger Inn ideální.

Burger 2
(Foto: Archiv blogerky)


Dalším oblíbeným "burgerpodnikem" jsou pro mě Pivní sady, které se definují jako burger´s pub. Nabízí několik druhů burgerů a mají i obědové nabídky za 90 korun.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak přestat myslet na jídlo aneb Nenech se ovládat chutěmi
Kolik jídla můžeš sníst? Jednoduchá metoda bez počítání!
OTEVÍRÁME krabičku plnou jídla

Burger mimo obědy má vyšší gramáž a cenu kolem 120 korun. K burgeru dostanete hranolky, nebo bramborové dolárky, ke kterým si ještě můžete vybrat nějakou z nabízených omáček.

Burger 1
(Foto: Archiv blogerky)


Na fotce vidíte farmářský burger z obědové nabídky s vejcem, slaninou, salátem a grilovanou cibulkou, to vše v domácí housce. Navíc se najíte v moderním prostředí, které je krásně prosvětlené dřevěným nábytkem. Celý interiér k podniku ladí a ladí i k jídlu, které dostanete.


 1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •