Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Potřebovala bys doplnit svou sbírku kosmetiky, ale nemáš moc peněz? Ukážu ti značky, které si i tak můžeš dovolit.

Kosmetika pro každého: Za málo peněz, hodně užitku

Péče o pleť
zdroj: Thinkstockphotos Péče o pleť
aktualizováno 19.07.2013, 00:00 | 19.07.2013, 00:00 | Bekky/Krasna.cz

Potřebovala bys doplnit svou sbírku kosmetiky, ale nemáš moc peněz? Ukážu ti značky, které si i tak můžeš dovolit.

Balea

Tuto značku najdeš v drogeriích DM už od roku 1995 a specializuje se na tělovou kosmetiku – krémy, body lotion, sprchové gely a šampony. Jejich kosmetika je velmi oblíbená díky své nízké ceně a krásné vůni. Šampony a sprchové gely se dají koupit už za 20 až 30 korun, což je opravdu skvělé.

Balea se stala známou hlavně kvůli aféře silikonů v šamponech, protože ty se v těch jejich nevyskytují. Pozitivní ohlasy sklízí také krémy s ureou na nohy a ruce, které jsou opravdu skvělé.

Balea má také limitované edice, které si rozhodně zajdi očuchat, protože vůně jsou opravdu úžasné.

E.L.F.

EyesLipsFace kosmetika je bohužel k dostání pouze v eshopu, ale rozhodně se vyplatí se tam kouknout. Jejich kosmetika se dělí do tří úrovní, a to Essentials, Minerals a Studio řada, které mají různou kvalitu a také trochu různou cenu, ale i nejkvalitnější řada Minerals je poměrně levná. Navíc i nejlevnější Essentials řada je kvalitní. E.L.F. nabízí vše od stínů a štětců přes rtěnky a tvářenky až po laky na nehty a různé pomůcky. Zkrátka vše z dekorativní kosmetiky.

Miss Sporty

Značka Miss Sporty je cílená hlavně na mladší dívky, které s kosmetikou teprve začínají. Ale i když jsi starší, určitě tě potěší opravdu velká nabídka laků na nehty. Jejich stojan najdeš prakticky v každé drogerii a já bych tuto kosmetiku zařadila mezi ty úplně nejlevnější produkty, které najdeš v drogerkovém sortimentu.

PŘEČTI SI TAKÉ:
V jakém množství používat kosmetiku?
9 problémů pleti. Přelsti je VŠECHNY

Essence

Velmi oblíbená drogerková značka, kterou mají rády slečny všeho druhu i věku. Essence vyrábí skvělé výrobky za moc dobrou cenu, navíc má každou chvíli nějakou limitovanou edici, kterými oživuje svou stálou kolekci. V limitkách objevíš zajímavé kousky, i když jejich forma se moc nemění, obvykle je tam nějaká tvářenka, laky na nehty nebo rtěnky. Například v jedné z posledních kolekcí byl třpytivý sprej na tělo.

V některých drogeriích najdeš pouze omezenou kolekci v jednom stojanu, v jiných jsou stojany hned dva a můžeš tam najít i krásné barevné pigmenty a širokou paletu ozdobných laků. Essence také nabízí širokou paletu kvalitních řasenek pro různé druhy řas a skvělý matující transparentní pudr.

Catrice

Catrice je taková starší a o malinko dražší sestra Essence, ale v podstatě potěší stejnou skupinu dívek. Sortiment je velmi podobný, i když kvalita je podle většiny lidí o něco lepší než u Essence, například u laků na nehty nebo stínů. Navíc mají paletky pevnější obaly. Velmi oblíbenou věcí od Catrice je jejich paletka korektorů a skvělý korektor Camouflage cream. Mají také širokou nabídku různých stínů, ať už matných, nebo třpytivých.

Všechny tyto značky jsem osobně vyzkoušela a s jejich produkty jsem spokojená. Jsou to levnější značky, ovšem produkty mají kvalitní. Pokud tedy nechceš moc utratit, zkus nějakou kosmetiku od zmíněných značek.8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •