Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neje na blížící se romantické valentýnské rande se hodí lehké dívčí líčení. Pojď se podívat na jedno z nich, ke kterému jsem použila kosmetiku od značky Dermacol.

Krásné svěží líčení jen pro tebe!

Vložit video na:

aktualizováno 26.01.2016, 00:26 | 26.01.2016, 00:26 | Bekky/Krasna.cz

Neje na blížící se romantické valentýnské rande se hodí lehké dívčí líčení. Pojď se podívat na jedno z nich, ke kterému jsem použila kosmetiku od značky Dermacol.

Od značky Dermacol jsem použila všechnu kosmetiku, až na zelený stín, který je z paletky e.l.f a gel na obočí od Alverde. Make-up Matt control jsem pro lepší odstín domíchala s matujícím make-upem od Gabrielly Salvete.


Svěží líčení - 1
(Foto: Bekky/Krasna.cz)


Báze pod make-up a pod oční stíny

Obě báze jsou skvělé a moc ráda je používám. Satin base je asi nejpopulárnější báze z drogerie a musím říct, že rozhodně stojí za to.


Matt control make-up

Make-up je trochu hutnější a jinak barevný, než by bylo optimální právě pro mě. Proto jsem ho doladila Gabriellou Salvete, ale jinak musím pochválit jeho výdrž, která je moc dobrá, i když slibovaných 18 hodin je trochu přehnané.


Minerální kompaktní pudr
Tento pudr jsem si zamilovala od prvního použití, skvěle matuje, fixuje make-up a vydrží mi bez přepudrování až osm hodin.


Rozjasňující paletka

Bílou stínovou část používám na oční víčka a pod obočí. Třpytivá část je skvělá na rozjasnění tváře, vnitřních koutků a také pod obočí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

5 největších chyb v líčení
Profesionální triky pro dokonalé linky
Vyzkoušej třpytivé mimozemské líčení


Černá tužka

Dobře drží, také se dobře roztírá a je voděodolná. Musím říct, že ji nepoužívám moc často, ale když ji použiji, jsem ráda, že ji mám.


Mega Lashes Mascara

Voděodolná řasenka je do "aprílového" počasí nutností. Z voděodolných řasenek ji považuji za jednu z lepších, i když docela slepuje. Voděodolné řasenky to dělají, také trochu pomaleji schnou, ovšem výdrž je skvělá. Myslím, že bude super, až trochu vyschne.


Love balzám

Balzámek je moc fajn, pěkně žvýkačkově voní, a co je úplně super, balzámek má SPF 15 a tak rty ochrání před sluníčkem.

 

Na postup líčení se podívej ve videu pod titulkem.

 

Svěží líčení - 2
(Foto: Bekky/Krasna.cz)11 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •