Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vyzkoušela jsem Dermacol Selfie make-up. Stojí za to si ho koupit nebo ne?

Recenze: Dermacol Selfie make-up 2v1 + VIDEO

Vložit video na:

aktualizováno 13.01.2017, 06:00 | 13.01.2017, 06:00 | Bekky/Krasna.cz

Vyzkoušela jsem Dermacol Selfie make-up. Stojí za to si ho koupit nebo ne?

Dermacol produkty určitě znáš z drogerie a možná i Selfie make-up už jsi ve stojanu zahlédla. Make-up je nejzajímavější tím, že kromě klasického make-upu obsahuje i bázi, což by ti mělo ušetřit jeden krok při nanášení a zároveň perfektně vyhladit póry a jemné vrásky.

První dojem

Na moje první dojmy z použití make-upu se můžeš podívat do videa, kde jsem si navíc líčila jen polovinu obličeje, aby byl rozdíl viditelnější.

Při prvním použití jsem zjistila, že je mi odstín číslo 3 trochu tmavší, takže bude spíše na léto. Zároveň je tónovaný do oranžova, ale světlejší odstín 2 by takový podtón mít neměl. Takže rozhodně doporučuji před nákupem pečlivě osvočovat na denním světle.

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Krytí a textura


Make-up má celkem tuhou konzistenci, oproti klasickým make-upům. Podle mě, by mu neuškodilo být tekutější. Díky hustotě ti zabere roztírání více času, aby byl efekt co nejvíce přirozený. Krytí je velmi dobré a make-up zasychá do matna. Finish je velmi příjemný až pudrový. Pokud se ti pleť příliš nepotí, není potřeba make-up ani pudrovat.

Balení


Balení je klasická tubička. Osobně dávám přednost pumpičkovým aplikátorům, hlavně kvůli hygieně, respektive bakteriím. Zároveň tento make-up nemůže být v balení s pumpičkou, kvůli svojí hustotě.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Moc tmavý make-up? Vylepši ho!

Jak nejlépe vybrat a nanést make-up?

Jak odstranit makeup z oblečení?

Výdrž


Make-up mi bohužel nevydržel ani deset hodin tak, jak jsem ho nanesla. Začal se odlupovat pod očima a šupinkovat na čele i na nose. Make-up je fajn na focení, nebo natáčení, ale na celý den už si ho nevezmu.

Celkový dojem


Nápad s přidáním báze do make-upu je skvělý. Bohužel výdrž make-upu není nic závratného, takže těžko říct, k čemu tam ta báze vlastně je. Make-up mě oslovil a na natáčení, kdy chci mít skvělou pleť před kamerou, nebo na focení, popřípadě na nějaký večer, třeba ples, si ho vezmu. Bohužel na celodenní nošení mi na obličeji nevydrží.

Plusy


+ obsahuje bázi
+ matný finish
+ vysoké krytí

Mínusy

- výdrž
- je v tubě bez pumpičky
- zvláštní vůně

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •