Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zkoušíš ráda plátýnkové masky, nebo tuhle péči o pleť ještě neznáš? Některé určitě stojí za vyzkoušení a jiné zase ne. Podívej se na recenze.

Recenze plátýnkových masek

masky
zdroj: Archiv blogerky masky
aktualizováno 26.05.2018, 00:00 | 26.05.2018, 00:00 | Bekky/Krasna.cz

Zkoušíš ráda plátýnkové masky, nebo tuhle péči o pleť ještě neznáš? Některé určitě stojí za vyzkoušení a jiné zase ne. Podívej se na recenze.

Balea Tuchmaske s aktivním uhlím

 

Tato maska je zvláštní tím, že je černá. Určená je pro problematickou a smíšenou pleť. Bohužel na pleti štípala a neměla žádný účinek. Před a po použití jsem neviděla žádný rozdíl kromě ulepeného obličeje.

 

cena cca 40 Kč

 

masky - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Dermacol Hydratační a vyživující maska

 

Maska s výtažkem z medu, která má intenzivně vyživovat a hydratovat pleť je součástí sady tří 3D masek, další je liftingová a jedna čistící. Osobně jsem vyzkoušela jen hydratační. A tahle maska se mi docela zalíbila. Pleť po ní byla příjemná a působila vyživeně a vláčně, ale celkem ulepeně.

 

cena cca 70 Kč

 

masky - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Balea Tuch maske Cool Camel

 

Tahle maska byla limitka ze zvířecí edice. Balea má takové limitky často a většina těchhle limitkových plátýnkových masek, často s nějakám obrázkem, mi připadá úplně stejná. Vyzkoušela jsem tygří, která měla potisk přímo na plátýnku a velbloudí, klasicky bílou. Co musím hodnotit pozitivně, Balea masky mi obecně moc dobře sedí na obličeji svým tvarem i průstřihy. A působení? Obě byly takové “nenadchne, neurazí“. Masky jsou navržené pro každý typ pleti a lehce hydratují, jinak ale žádný zázrak.

 

cena do 40 Kč

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Domácí masky pro tvou krásu
Vyrob si doma náplast na černé tečky
Jaké jsou nové 3D textilní masky od Dermacolu?

 

masky - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Missha

 

Plátýnkové masky od Misshy, ať už řady Pure source nebo Herb in nude, jsou celkem známé. Missha má spousty různých masek na různé typy pleti, určitě stojí za vyzkoušení. Osobně musím říct, že mi více vyhovovala řada Herb in nude, ať už z hlediska výsledku tak i velikostí a průstřihy. Byla velmi příjemná, zklidnila moji pleť, vyživila a hydratovala.

 

cena cca 60 Kč

 

Balea Aqua tuchmaske

 

Pokud jsem doteď Baleu moc nechválila, tak teď to přijde. Tahle hydratační maska rozhodně stojí za to. Po nandání na obličej, kde mimochodem dobře sedí, příjemně chladí. Po sundání je pleť dobře hydratovaná a není ulepená.

 

cena cca 35 Kč

 

masky - 4
(Foto: Archiv blogerky)1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •