Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co nabídl březnový Brandnooz box?

VLOG: Březnový BRANDNOOZ BOX

Vložit video na:

aktualizováno 03.04.2015, 10:06 | 02.04.2015, 11:00 | Bekky/Krasna.cz

Co nabídl březnový Brandnooz box?

Březnový Brandnooz box opět nabídl novinky ze světa jídla. Co přesně jsi mohla v březnu díky této krabičce ochutnat?

Krabička byla nabytá jídlem, co mě z ní nejvíce zaujalo?

Brandnooz Box
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Corny Big Fruit

Ovocná tyčinka s jahodami, která jahodově skutečně chutná pro mě byla velmi příjemným překvapením. Hodí se jako dopolední svačinka pro doplnění energie. Hmotnost je 40gramů, 30gramů jsou sacharidy, což se může zdát jako velké množství, ale jen polovina jsou cukry, a to ovocné a zbytek jsou komplexní sacharidy z cereálií. Corny Big Fruit je k sehnání právě od března. Rozhodně doporučuji ochutnat!

40gramů, 14,90Kč

Kand Dijonská hořčice

Poprvé jsem vyzkoušela dijonskou hořčici a trefila se mi do chuti. Je ostřejší než běžné hořčice, trochu jako bych z ní cítila wasabi, takže pokud nemáš ráda ostrá jídla, nebude nic pro tebe, jinak ale doporučuji. Zkoušela jsem jí do bagety a dodala příjemnou ostrou chuť. Podle popisku se také hodí na nakládání masa, to už si zkus sama.

200gramů, 29,90Kč

Schwartau Extra

Dostala jsem příchuť borůvky a na první pohled jsem myslela, že jde o džem. Na popisku stojí borůvková pomazánka a jinak bych to asi ani nepopsala. Oproti klasickému džemu jsou v této pomazánce kousky ovoce. Zkoušela jsem ji s piškoty a chuť je skvělá, skutečně borůvková.

340gramů, 69,90Kč

PŘEČTI SI TAKÉ:

Brandnooz box a jeho první vydání za rok 2015!

Krabice plná vynikajícího jídla? Seznam se s Brandnooz boxem!

Jaká tajemství ukrývá únorový Brandnooz box?

 

Vest Makovky

Makové krekry mě vrátily do dětství, chutnají skvěle makově a musím se přiznat, že za jeden večer byly pryč. V obchodech se dají sehnat už od podzimu minulého roku a já si je určitě koupím znovu.

90gramů, 18Kč

V balíčku byly také praktické potraviny na vaření Vitana Poctivá majonéza a Meggle Smetana ke šlehání s 30% tuku, dále plechovka piva Krušovice z edice MS v ledním hokeji 2015, ke které se hodí Bohemia Chips s příchutí pečeného kuřete.

Box nabídl i další sladkosti mimo Corny a to Balconi vafle, které budou v prodeji až od června a tyčinku Chocoland Jsem kaštanová, dále dětský nápoj s Asterixem nebo Obelixem a pro inspiraci a počtení časopis Marianne Bydlení.

Brandnooz box byl pro mě příjemné překvapení, určitě doporučuji všem, kdo rádi zkouší nové věci a mají rádi překvapení. Pokud mezi takové lidi patříš, koukni se na stránky www.brandnooz.cz, kde si můžeš svou krabici objednat.

Brandnooz Box
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •