Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak se líčím do práce a jakou kosmetiku používám? Koukni na video, kde ukazuji jednoduché každodenní líčení, které ráda používám.

VLOG: Líčení do práce

Vložit video na:

aktualizováno 15.04.2016, 06:00 | 15.04.2016, 06:00 | Bekky/Krasna.cz

Jak se líčím do práce a jakou kosmetiku používám? Koukni na video, kde ukazuji jednoduché každodenní líčení, které ráda používám.

Co je důležité pro make-up do práce?

Pro každý make-up po kterém chceš skvělou výdrž, což je do práce, ale i do školy nutné, potřebuješ hlavně dobré primery. A to jednak primer pod make-up, můj oblíbený je Dermacol Satin base, což je skvělá báze, která pleť velmi dobře na make-up připraví a zvyšuje jeho výdrž. Od Dermacol používám i bázi pod oční stíny, která je krásně krémová a dobře prodlužuje výdrž.

Jaký zvolit make-up?

Na každodenní nošení hlavně přirozený, spíše jemnější a méně krycí. Pokud máš problémy s pletí, konkrétní nedostatky můžeš zakrýt korektorem. Make-up jsem vybrala Rimmel Lasting finish 100 Ivory, korektor W7 Catwalk a všechno jsem zapudrovala NYC Translusent pudrem, abych se nemastila a neleskla. Na tváře jsem použila trochu tvářenka Max Factor Lavish mauve, abych měla zdravější barvu na tvářích.

Stíny ano nebo ne?

Záleží na tom, jaké stíny. Klasikou jsou odstíny hnědé nebo narůžovělé. Někdo si vystačí jen s linkami, nebo zakrytím žilek trochou korektoru. Já obvykle používám trochu hnědého matného stínu na vykonturování, například z paletky Diego Dalla Palma, nebo W7. Co ale používám opravdu vždycky, je řasenka, bez které se neobejdu. Tentokrát jsem vybrala Yves Rocher Sexy Pulmp mascara.

Obočí rám obličeje

Obočí je pro mě po řasence to nejdůležitější. Orámujete tak celý obličej a upoutáte pozornost k očím. Bez obočí to nejsi ty! Já na dokreslení používám Catrice tužku na obočí Date with Ashton a na zafixování Rimmel transparentní gel.

Rtěnka ano nebo ne?

Rtěnky do práce moc neupřednostňuji, spíše používám balzámy a lipbutery. Když už rtěnku, tak spíše v nude odstínu. Použila jsem Yves Rocher vanilkový balzám a Freedom rtěnku 101.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •