Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš originální masku na halloween? Vyzkoušej tradiční zipovou masku, ale bez krve. Ukaž svou druhou tvář, kterou schováváš pod kůží.

VLOG: Unzipped / Halloween make-up

Vložit video na:

aktualizováno 30.10.2016, 06:00 | 30.10.2016, 06:00 | Bekky/Krasna.cz

Chceš originální masku na halloween? Vyzkoušej tradiční zipovou masku, ale bez krve. Ukaž svou druhou tvář, kterou schováváš pod kůží.

Co potřebuješ na unzipped?

Zip, nůžky, tekutý latex, papírové ubrousky, bílou barvu na obličej, velkou paletu stínů a svůj běžný make-up.

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Jak na to?

Nejdříve nůžkami uprav zip, aby ti seděl dobře na obličeji. Zip přilepíš snadno tekutým latexem, hlavně nezapomeň nanést latex i na okraje zipu, abys vytvořila hladký přechod a zip vypadal jako součást obličeje.

Falešná kůže

Latex nanes na obličej, na něj přilepíš papírový ubrousek, kterým překryješ i látkovou část zipu, na ten další latex, další ubrousek a navrch další latex. Všechno nech dobře zaschnout.

Make-up

Na část obličeje, která zůstane jakoby tvou, naneseš silně krycí make-up a tak i na uměle vytvořenou kůži z ubrousků, abys tvář sjednotila.

Líčení

Na svou tvář nanes běžná líčidla, která používáš – oční stíny, řasenka, linky, vykreslení obočí, rtěnka, tvářenka, kontura

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Rozepnutá tvář

Odlep část zipu a falešné kůže, aby skutečně vypadalo, že máš rozepnutou kůži. Do rozepnuté tváře nanes bílou barvu na obličej, pokud potřebuješ zafixovat obočí, můžeš použít lepidlo na papír. Na bílý podklad nanes různé oční stíny, podle barev, které tě charakterizují a tvojí fantazie.

A to je všechno! Detaily už doladíš sama, nech se unést svojí vlastní kreativitou!3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •