Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všechny dívky i ženy používají pár vychytávek, které jim usnadňují život. Které z těchto a které další věci používáš ty?

Zlepšováky, které ti usnadňují život

Zrcadlo
zdroj: Thinkstockphotos Zrcadlo
aktualizováno 14.10.2015, 00:00 | 14.10.2015, 00:00 | Bekky/Krasna.cz

Všechny dívky i ženy používají pár vychytávek, které jim usnadňují život. Které z těchto a které další věci používáš ty?

Korektor

 

Každou vadu na kráse zakryješ malou tyčinkou nebo kalíškem. Žádný pupínek tě nezastaví, když budeš mít v kabelce malého pomocníčka. Zároveň schováš i nálepky únavy, všemi nechtěné kruhy pod očima. Zároveň ho můžeš použít také jako skvělý podklad pod oční stíny, který nejen že zvýší jejich výdrž, ale zakryje i vystupující žilky na víčku a tím stínům pomůže vyniknout.

  

Tampony s aplikátorem

 

Zavádění tamponů, hlavně s dlouhými nehty, není nic moc. Ale rozhodně existuje vychytávka, která ti i tuhle proceduru zpříjemní a usnadní. Aplikátor zavede tampon na správné místo a ty se u toho nezašpiníš. Pokud jsi na tampony s aplikátorem ještě nenarazila, zkus se v drogerii podívat po značce Tempax.

 

Samodržící podprsenka

 

Jít bez podprsenky nechceš, ale taky si pod svoje krásné šaty nemůžeš vzít klasické spodní prádlo? Zkus samodržící silikonovou podprsenku, která nemá ani ramínka, ani zadní část a proto se pod šaty skvěle hodí. Ale když už jsme u toho silikonu, na „neviditelná“ silikonová ramínka se raději vykašli, protože neviditelná tedy opravdu nejsou a ve výsledku vypadají ještě hůř než obyčejná látková.

 

 

Samodržící punčochy

 

Nemáš ráda silonky? Ať už kvůli nepohodlí v intimní oblasti, nebo kvůli vysokému pasu – dopřej si samodržící punčochy. Jsou příjemnější na nošení a také se v nich určitě budeš cítit více žensky. Vyber si nějaké s krajkou a uvidíš, že ti zvýší sebevědomí, i když je nikdo kromě tebe neuvidí. P.S.: Hlavně vyber správnou velikost, ať ti nepadají, ani tě neškrtí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Moje beauty tipy - I.část
Důvěřujete si na 100 %?

 

Stahující prádlo

 

Potřebuješ trochu pomoci své postavě a lehce ji upravit, aby nebyly pod upnutým oblečením vidět faldíky? Zkus stahující prádlo. Vybírat si můžeš z různých druhů, oblíbené jsou hlavně kalhotky s vysokým pasem, které sahají až na žebra a schovají větší bříško.

 

  

Podpatky

 

Tohle by asi napadlo každého, no ne? Ženy a podpatky, vyloženě elegantní dámská záležitost. Podpatky nám dodávají sebedůvěru a zároveň i lepší postavu. Když si zvykneš podpatky nosit, jak se sluší a patří, tak budeš davem proplouvat jako skutečná dáma s hlavou pěkně nahoru a ne tváří k zemi.

 

Tyhle a další vychytávky jsou tu pro tebe, takže je určitě alespoň vyzkoušej. Prakticky všechny věci, které jsem uvedla, ti můžou pomoci nahoru s tvým sebevědomím.

 6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •