Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Celé léto můžeš soutěžit s naší soutěží Borec léta u nadupaný fotoaparát a další skvělé ceny. Známe výherce čtvrtého soutěžního kola a představujeme soutěžící kola pátého. Zapoj se i ty. Za jedinou fotku můžeš vyhrát parádní fotoaparát.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O FOŤÁK: Pošli fotku i ty, další kolo začíná

Borec léta: 5. soutěžní týden
zdroj: Krásná.cz / čtenářka Borec léta: 5. soutěžní týden
aktualizováno 29.07.2013, 14:11 | 29.07.2013, 11:41 | Krásná.cz

Celé léto můžeš soutěžit s naší soutěží Borec léta u nadupaný fotoaparát a další skvělé ceny. Známe výherce čtvrtého soutěžního kola a představujeme soutěžící kola pátého. Zapoj se i ty. Za jedinou fotku můžeš vyhrát parádní fotoaparát.

Minulý týden jsme vám představili další soutěžní partičku, usilující o titul Borec týdne. Připomenout si je můžeš v tomto článku.

 

Hlasování bylo tentokrát velmi těsné, zalíbili se vám hned dva borci. Ještě těsně před ukončením hlasování to bylo na procenta nerozhodně, nakonec ale jen těsně s 32 % hlasů zvítězil Martin. Přhlásila ho jeho přítelkyně Lenka Nesrovnalová ze Šternberka. Ta se tak může těšit na zaslouženou odměnu - poukaz na fotoknihu PIKLIO v hodnotě 1000 Kč!

 

 

Borec léta: 4. soutěžní týden - 6
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Martin je tak dalším Borcem týdne, který postupuje do finále a spolu s ostatními týdenními vítězi se po prázdninách utká o titul Borce léta. Ve finále půjde o hodně, vítěz totiž získá skvělý fotoaparát SONY CyberShot DSC-TX20!

 

Dnes se zároveň otevírá hlasování pro třetí soutěžní týden. Představujeme ti kluky, kteří o tvůj hlas usilují v tomto soutěžním týdnu.

 

Anketa
Kdo si zaslouží získat titul Borec týdne v pátém soutěžním týdnu?
598 hlasů
Michal Salaj
214 hlasů
Michal Krštieň
21 hlasů
Martin Magnusek
123 hlasů
Daniel
Hlasovalo 1046 lidí
 

 

Borec léta: 5. soutěžní týden - 1
Fotku svého kamaráda, šestnáctiletého Michala Salaje, nám poslala Zuzana Kretíková z Karolinky. (Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Borec léta: 5. soutěžní týden - 2
Jedenadvacetiletý Michal Krštieň je dalším soutěžícím tohoto týdne. Pochází z Bratislavy a přihlásila ho jeho maminka. (Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Borec léta: 5. soutěžní týden - 3
Dalším soutěžícím, který by se rád stal Borcem léta, je dvacetiletý Vlastimil Kalášek z Borovnice. (Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Borec léta: 5. soutěžní týden - 4
Kateřina Zeidlerová z Vyškova poslala fotku Martina Magnuska, který v naší soutěži zkouší štěstí již podruhé. (Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Borec léta: 5. soutěžní týden - 5
Podle Lucie Novotné z Přelouče je sedmnáctiletý Daniel prostě frajer. (Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Nestihla ses tento týden do soutěže zapojit? Nevadí, dnes zároveň startuje další soutěžní týden. Pošli fotku zajímavého kluka, uzávěrka fotografií je neděle 4. srpna ve 23:59. Pro ně budeme hlasovat už příští týden!


Zasílání fotografií pro jednotlivý týden bude ukončeno vždy v neděli ve 23:59. V pondělí bude zveřejněno deset vybraných soutěžních fotografií, o kterých se bude hlasovat. Hlasování bude ukončeno následující pondělí ve 12:00. Poté bude vyhlášen výherce. Zároveň se v tento den spustí nový soutěžní týden.


Ještě více informací o soutěži a pravidla soutěže najdeš v tomto článku.


Jak soutěžit?

Na email soutez@krasna.cz pošli vybraný snímek tvého přítele, bratra, kámoše nebo jiného atraktivního kluka. Přidej heslo BOREC LÉTA. K zaslané fotografii připoj své jméno, příjmení, adresu bydliště, email, věk a kontaktní telefonní číslo, a bude-li na fotografii zachycena jiná osoba než soutěžící, pak i jméno, příjmení, věk a případně další informace o této osobě. Hlavně nezapomeň přidat informace o osobě na fotce (jméno, v jakém jste spolu vztahu), ať je můžeme zveřejnit spolu se soutěžní fotografií.


Na jaké ceny se můžeš těšit?


Každý týden soutěžíme o poukaz na fotoknihu PIKLIO v hodnotě 1000 Kč!

Piklio fotokniha
(Foto: oficiální zdroj)

 

PIKLIO je přední českou společností nabízející tvorbu kvalitních fotoknih, kalendářů, fotoobrazů i dalších produktů z vlastních fotografií. PIKLIO nabízí jedinečné webové rozhraní, díky kterému si každý zvládne udělat fotoknihu za pár minut a to bez nutnosti instalace jakéhokoliv programu. O tom, že si fotoknihu můžete vytvořit snadno, se sami přesvědčte na www.piklio.cz.

 

SONY CyberShot DSC-TX20 oranžový
(Foto: oficiální zdroj)


Po devíti soutěžních týdnech přijde velké hlasování o Borci léta. Z týdenních finalistů vyberou blogerky a blogeři magazínu Krásná.cz toho největšího borce. Autorka fotografie se pak může těšit na poukaz na knihu a hlavně skvělý fotoaparát SONY CyberShot DSC-TX20!2 hlasů
Vaše hodnocení