Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše letní soutěž zná svého vítěze. Kdo se zalíbil vám a koho zvolili blogerky a blogeři webu Krásná.cz?

ZNÁME BORCE LÉTA! Kdo má váš největší obdiv?

aktualizováno 12.09.2011, 12:14 | 12.09.2011, 12:02 | Krasna.cz/trm

Naše letní soutěž zná svého vítěze. Kdo se zalíbil vám a koho zvolili blogerky a blogeři webu Krásná.cz?

Celé léto jste nám mohly posílat své krásné partnery, kamarády a sourozence a hlasovat, který z nich bude Borec týdne. Devět týdenních kol jste vy svým hlasováním vybíraly jednotlivé vítěze, kteří se nyní utkali v závěrečném hlasování o titul Borce léta.


Tentokrát nebylo hlasování ve vašich rukách, o definitivním vítězi rozhodli blogeři a blogerky webu Krásná.cz. S jasnou převahou zvolili Davida Sojku.

 

Borec léta - 8. soutěžní týden - 7
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Pro koho hlasovaly čtenářky? Kdo by vyhrál díky jejich hlasování zjisti v anketě v tomto článku.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

ABSOLUTNÍ VÍTĚZKA! Vybrali jste nejkrásnější dívku léta!

 

Na odměnu se tedy může těšit Tereza Strejcová z Chomutova, která fotku svého kamaráda Davida poslala.Těšit se může na vychytaný fotoaparát Panasonic LUMIX GF3.

 

panasonic lumix gf3 slant
(Foto: Panasonic)

 

Kombinuje vlastnosti kvalitní zrcadlovky s příjemnou velikostí i váhou (pouhých 222 g). Malý a lehký fotoaparát s výměnnými objektivy na první pohled zaujme tenkým a elegantním tělem s hliníkovou povrchovou úpravou. Nový model se snadno ovládá pomocí vylepšeného systému inteligentní automatiky, manuálně či přes velký dotykový displej. Na jeho rozsáhlou funkční výbavu včetně výkonného vestavěného blesku a bohatou nabídku výměnných objektivů pro každou fotografickou příležitost si zvykneš rychle. Více informací o modelu najdeš zde.

 

Ještě více informací o soutěži a pravidla soutěže najdeš v tomto článku.3 hlasů
Vaše hodnocení