Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Návodů a článků o tom, jak si udělat dokonalý make-up je všude spousta.

10 důvodů proč se nelíčit

Bez make-upu
zdroj: Thinkstockphotos Bez make-upu
aktualizováno 14.08.2014, 00:00 | 14.08.2014, 00:00 | Cervenej cudlik/Krasna.cz

Návodů a článků o tom, jak si udělat dokonalý make-up je všude spousta.

 

Ale co takhle pro změnu pár důvodů, proč se na líčení někdy jednoduše vykašlat?

 

1. Ráno si budeš moci v klidu přispat.

 

2. Tvůj přítel se po první společné noci nebude muset bát, že se ráno probudí vedle „někoho jiného“.

 

3. Nemusíš se obávat slz, deště, sněhu, ani toho, že ti něco spadne do oka. Pokud spadne, můžeš si bez starosti promnout oči.

 

4. Když řekneš: „Přijdu za pět minut“, možná, že to bude pravda. (Pokud budeš mít už vymyšlený outfit :-)

 

5. Ušetříš! Všichni víme, že kosmetika dokáže lézt pěkně do peněz.

 

6. Nebudeš podporovat testování kosmetiky na zvířatech! (Vím, že jsou značky, které to nedělají, ale jsou taky značky, které ano a je jich spousta, vsadím se, že spoustu z nich používáš i ty. Značky, které NEtestují, najdeš v tomto seznamu: http://www.netestovanonazviratech.cz/seznam-znacek-s-hcs-hhps-dostupnych-v-cr.htm)

 

7. Už nebudeš mít (nejen)bílá trička zamazaná od make-upu. (Taky tak nesnášíš, když si chceš koupit něco nového a ono je to špinavé už v obchodě?)

 

8. Nebudeš noční můrou těch, kteří po tobě a tvé rtěnce musí umývat skleničky (nebo tváře).

 

9. Můžeš vynechat starosti s tím, co budeš dělat, až se půjdete koupat. Voděodolná řasenka samozřejmě je jistým řešením, ale nelíčit se vůbec? To je 100% jistota, že se NIC nerozmaže.

 

10. Pokud s někým chodíš a přestaneš se líčit, alespoň si ověříš, zda s tebou tvůj přítel nechodí jen proto, jak vypadáš.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

GALERIE: Děsivý make-up

Celebrity bez make upu: Jak se vám líbí?

Jak na kvalitní make-up, který odolá letním teplotám

 

Ber tento článek pochopitelně s nadsázkou. Je jasné, že se v dnešní době neobejdeme absolutně bez líčidel, ale na druhou stranu, není to fajn si dát od líčení občas pauzu? Když tě někdo uvidí nenalíčenou, nebude to konec světa, věř mi.
Zatímco na večírek se můžeš vyřádit, jindy si vyjdi ven absolutně v klidu nenamalovaná. Proč ne? Každá jsme krásná sama o sobě. Ať si myslíš cokoliv (a já moc dobře vím, že my holky máme tendenci si o sobě myslet pěkně ošklivý věci), je to pravda. Jsi krásná i bez make-upu. Tak na to mysli a někdy si ráno klidně jen tak polež, sněz snídani a v koupelně se omez na vyčištění zubů, učesání vlasů a soustřeď se na to, aby sis užila den, a ne na to, jak vypadáš.24 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •