Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jeden z prvních letošních hudebních festivalů, kterého ses mohla zúčastnit a užít si tak pořádně začátek prázdnin, byl festival JamRock v Žamberku.

JamRock festival - 3 dny života navíc

JamRock festival - 4
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky JamRock festival - 4
aktualizováno 03.07.2013, 00:00 | 03.07.2013, 00:00 | Cervenej cudlik/Krasna.cz

Jeden z prvních letošních hudebních festivalů, kterého ses mohla zúčastnit a užít si tak pořádně začátek prázdnin, byl festival JamRock v Žamberku.

Tento parádní festival trval celé tři dny - od čtvrtka 27. až do soboty 29. června a všechny ty tři dny stály za to. Během této doby sis mohla poslechnout více než 40 českých i zahraničních interpretů jako například Vypsanou fixu, UDG, Chinaski, Kryštof, Charlie straight nebo Skyline a spoustu dalších. Každý si rozhodně přišel na své.

Začátek festivalu se bohužel nesl v duchu zpoždění kvůli technickým důvodům, (organizátory potrápilo bláto), ale nakonec se vše rozjelo a festival zahájila kapela Cocotte minute spolu s Heidi Janků. Pak už pokračovaly další hvězdy české scény jako třeba drsnější chlapi z Harleje nebo Tři sestry, na které bylo opravdu "našlapáno“ a fanoušci zpívali jako o život.

 

JamRock festival - 2
Je libo kávu? (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Pokud jsi dostala hlad, k dispozici byly tradiční klobásy, halušky, kukuřice nebo třeba steak. Také sis ale mohla dát cukrovou vatu, sladké malé donutky, meloun a ještě teplý trdelník (ten přišel k chuti zvlášť, když začalo k večeru přituhovat).

A když už tě omrzelo pódium, nebo zrovna nehrála tvoje oblíbená kapela, zavítat jsi mohla na Animalworkshop a tam si nechat uplést indiánský copánek, zacuchat dredy, vyrobit si náramek přátelství, či se nechat pomalovat hennou a vyzkoušet spoustu dalších zajímavých a zábavných činností.

 

JamRock festival - 3
JamRock má prostě srdce :-) (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Nezbytnou součástí festivalu byla také tančírna nebo party village.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Na Open Air Festival přijedou britští Underworld
Trendy v líčení na jaro a léto

Myslím, že všichni návštěvníci si letos JamRock opravdu užili, ať už jen jeden, nebo celé tři dny. Takže pokud jsi o něm ještě nevěděla či ho nestihla, příští rok do Žamberka určitě zavítej, přespat můžeš ve stanu ve stanovém městečku.

 

JamRock festival - 1
Příští rok tu můžeš být i ty. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

A nezapomeň si hlavně pořádný svetr, protože večer byl opravdu chladný a ani holinky by určitě nebyly k zahození, ačkoliv situace nebyla zase tak vážná a na nohou návštěvníků jsi mohla vidět ledacos :-)


 9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •