Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O co jde? Brandnooz box je jedinečná šance získávat každý měsíc, nebo kdy tě zrovna napadne, krabici plnou novinek z gastronomického světa, a to za velmi přijatelnou cenu.

Krabice plná vynikajícího jídla? Seznam se s Brandnooz boxem!

Brandnooz box - 1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Brandnooz box - 1
aktualizováno 22.01.2014, 10:35 | 22.01.2014, 10:35 | Cervenej cudlik/Krasna.cz

O co jde? Brandnooz box je jedinečná šance získávat každý měsíc, nebo kdy tě zrovna napadne, krabici plnou novinek z gastronomického světa, a to za velmi přijatelnou cenu.

Doručení Brandnooz boxu je navíc zdarma. Jednoduše si svůj box objednáš a pak už tě čeká jen ochutnávání dobrot a případně jejich následné hodnocení na webu Brandnooz.cz.:-)

Podobně funguje také třeba Ladybox, o kterém ses již na stránkách Krásná.cz dočetla. Zde však místo kosmetiky dostaneš hromadu jídla a navíc pouze celá balení a ne jen vzorečky. Celková hodnota boxu je vždy alespoň 330 korun, ty samozřejmě zaplatíš méně. Jako bonus získáváš za hodnocení potravin z Brandnooz boxu body, které se ti budou později hodit třeba různých v soutěžích.

Mě domů dorazil prosincový Brandnooz box, abych pro tebe mohla tuto novinku vyzkoušet. Velká zelená krabice s designovým bílým potiskem obsahovala následující dobroty:

Chupa Chups - Shootz
Tyhle malé barevné žvýkací bonbóny v roztomilém obalu mě jako milovníka všeho sladkého potěšily z celého balíčku úplně nejvíce. Jsou výborné a jediný jejich nedostatek je ten, že tak rychle zmizí, rozžvýkané a snědené jsou totiž v podstatě okamžitě.

 

Brandnooz box - 2
Tyhle bonbónky ti dlouho nevydrží :-) (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Nescafé Cappuccino - Chocolate
Kávu ani cappuccino nepiju, horkou čokoládu ale miluji, a tak jsem ráda tuhle novinku ochutnala. Přišla vhod po dlouhém dni, kdy jsem se usadila ke knize a popíjela… Za horkou čokoládu ho zřejmě úplně nevyměním, ale je to velmi příjemná alternativa s opravdu bohatou pěnou.

 

Brandnooz box - 3
Horká čokoláda to není, ale zahřeje tě stejně. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Dolmio - Bolognese extra česnek a cibule (omáčka na těstoviny)
Tímto jediným produktem se mi do chuťových pohárků Brandnooz skutečně vůbec netrefil. Absolutně totiž nesnáším česnek a ani cibuli moc nefandím. Nevadí, ráda ji někomu věnuji.

 

Brandnooz box - 4
I tahle česnekovo-cibulová omáčka jistě najde své fandy. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Nestlé fitness - Med a mandle
Není nad vydatnou a zdravou snídani, co říkáš. Podělila jsem se o ně se svou sestrou, a zatímco mě přijdou dobré, jí moc nechutnají a zůstane u své značky müsli.

 

Brandnooz box - 5
Možná je na čase začít zdravě snídat. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

POM-BÄR - Sněhulák
Kdo by neznal oblíbené chipsy s medvídkem POM-BÄR. Jen pro letošní zimu se však medvídek vystřídal se sněhulákem. Brambůrky jsou určené pro děti, a proto jsou jen jemně slané, což mi vyhovuje, protože nemám ráda přesolené chipsy. Chutnají mi a pro děti jsou jistě lepší než normální brambůrky. Ačkoliv osobně bych dětem raději stejně nakrájela zeleninu, nebo ovoce :-)

 

Brandnooz box - 6
Veselí slaní sněhuláčci. Kdo by odolal? (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


PŘEČTI SI TAKÉ:
Ochutnej cheesecake! Jednoduchý a rychlý recept
Pronásleduje tě jídlo?

 

Stock - Magister Dark
Druhý produkt, který jsem netestovala, protože alkohol příliš nepiju, ale hodil se mi jako skvělý dárek.

 

Brandnooz box - 7
Skvělý tip na dárek. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Mentos - Michelin Pure Mint
Moc se mi u těchto žvýkaček líbí obal, je roztomile buclatý a velikost akorát do kabelky. Žvýkačky chutnají asi jako jakékoliv jiné podobné žvýkačky, ale dobře protáhnou nosní dutiny. Na můj vkus až příliš rychle zmizí větrová chuť a jsou pak spíš jen sladké, což mi trochu vadí.

 

Brandnooz box - 8
Obyčejné žvýkačky v neobyčejném balení. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Kofola - vanilka
Obyčejnou kofolu moc nemusím, ale tahle vanilková chutná úplně jinak. Krásně voní a její chuť je sladká a tak nějak prostě "nekofolová“ :-) Rozdělila jsem se schválně s milovníkem kofoly a jeho názor je ten, že mu tahle kofola sice chutná, ale kdyby si měl vybrat mezi obyčejnou a vanilkovou, zůstane u klasiky.

 

Brandnooz box - 9
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Časopis Apetit
Sice není přímo k jídlu, ale i tak je jídla plný, tohle vánoční číslo s recepty na štědrovečerní večeři i spoustu cukroví bylo obzvlášť podařené. Brzy z něj jistě něco vyzkouším.

 

Brandnooz box - 10
Nové i osvědčené recepty a spousta krásných fotografií. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Celý balíček pohromadě:

 

Brandnooz box - 11
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Brandnooz box mi přijde jako skvělý nápad, jsem člověk poněkud vybíravý, ale na druhou stranu hrozně ráda zkouším nové věci a nové chutě. Tuto novinku tedy velmi oceňuji a věřím, že si najde spoustu dalších zájemců o objevování nových chutí. Vyzkoušíš ho také?12 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •