Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Víš přesně, jaké to bude. Jak to chceš a s kým to chceš. Našla sis osobu, kterou poblázněně miluješ, a chceš, aby to s ním bylo poprvé a co nejhezčí.

Aby to poprvé bylo na jedničku

aktualizováno 26.09.2011, 00:00 | 26.09.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Víš přesně, jaké to bude. Jak to chceš a s kým to chceš. Našla sis osobu, kterou poblázněně miluješ, a chceš, aby to s ním bylo poprvé a co nejhezčí.

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Markét Darllet

www.Darllet.blog.cz


Pozor holky! Možná se s některými z vás shodnu, možná ne, ale tohle, tohle naplánovat nejde. Až ten okamžik přijde, zkus si ho maximálně užít.

A nebude to bolet?
Tahle odpověď může být jakákoliv. Někoho to bolelo, někoho ne. Kolikrát mi kámošky říkal, že to bolelo, jiné ne a jiné zase, že nejdřív v pohodě a bolelo to až při další souloži. Jediné co vám (pannám) poradím - zkuste se co nejvíce uvolnit. Nebudu nechutná, ale když budete nervozní, tam dole to bude stažené a vás to bolet bude!

Musí to být nádherné!
Jojo, tak to má vysněné skoro každá. A proto říkám, když se opravdu cítíš uvolněná, řekni si, kluk nikdy neodmítne :-)

Opravdu je ten pravý?
To poznáš jedině, když mu řekneš ne! Pokud tě opravdu nechá být a pochopí tě, tak je. Můžete se přeci jen mazlit, ne?

Hodně holek o to přišlo pod vlivem alkoholu, i když musím říct, když jsi napitá a chceš souložit, jako bys rázem vystřízlivěla. Podle mého to alkohol neovlivní.

A teď si říkejte, jak jsem trapná, že se o tomhle bavím, jenže tohle téma je docela důležité. Mohla bych ho rozvést dál a dál, ale ne. Mohu to jen a jen shrnout:
- hlavně se uvolni
- řekni si, jestli jsi opravdu připravená.
- najdi toho pravého. ( Je to lepší, kdybys brečela bolestí u cizího? Co by si asi pomyslel, což?)
- a hlavní věc: OCHRANA. Antikoncepce, kondom, čip, je to jedno, i když se doporučuje hlavně varianta B, která tě navíc ochrání před různými nemocemi.



12 hlasů
Vaše hodnocení