Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tentokrát je tu rozhovor s jednou mou oblíbenou blogerkou Péťou. Určitě ji znáte z videí, make-up tutorialů a podobně. Snad se vám bude rozhovor líbit :-)

Blogerka Petra Lovely Hair: Ani nevím, jak se můj blog proslavil

Blogerka Petra Lovely hair
zdroj: archiv Blogerka Petra Lovely hair
aktualizováno 22.06.2013, 00:00 | 22.06.2013, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Tentokrát je tu rozhovor s jednou mou oblíbenou blogerkou Péťou. Určitě ji znáte z videí, make-up tutorialů a podobně. Snad se vám bude rozhovor líbit :-)

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Majlí

www.by-majli.blog.cz


Čím jste chtěla být jako malá?

Přiznám se, že si to moc nepamatuji, ale co říkali rodiče, tak jsem chtěla být doktorka, a to asi ve 3 letech. Z toho ale později sešlo, protože se zjistilo, že na mne pokaždé jdou mdloby, když mi berou krev, nebo ji vidím :-D V pubertě jsem chtěla být bytová designérka nebo módní návrhářka, také jsem chtěla být kadeřnice po babičce. Nakonec jsem ale zakotvila úplně u ničeho jiného a vše kolem módy a zkrášlování se stalo mým koníčkem. Třeba to bude jednou i mé povolání, moc by mě to bavilo.

Od kolika let se malujete?

Nemůžu říci, že bych se vždycky malovala nějak pravidelně, třeba do školy jsem se v podstatě nemalovala nikdy, spíše na večerní akce, diskotéky, plesy a podobně. Kolem třicítky ale už začíná být nutnost se mezi lidi trochu upravit, takže teď se snažím malovat, když někam jdu. Ne vždy se mi to ale povede a stihnu to a někdy prostě nemám náladu, rozhodně nejsem žádný fanatik, který nevyleze ven bez make-upu a v teplákách. Poprvé jsem se ale asi namalovala ve 14,5 letech na diskotéku, použila jsem řasenku a spodní černou linku.

Zkoušela jste i nějakou kosmetiku ze zahraničí? Pokud ano, je lepší než naše česká?
Ano, zkoušela jsem hodně značek, obecně se to říci nedá, každá značka má dobré i špatné produkty. Myslím, že některé české produkty jsou výborné a rozhodně se světovým vyrovnají a i je předčí. Třeba pečující kosmetika Ryor. Dekorativku mám ráda od Dermacolu a v poslední době jsou některé produkty fajn od Reginy nebo od Gabrielly Salvete.

Jak dlouho vám trvá běžné líčení?
Zhruba do 10 minut bych tipla.

Myslíte, že vám blogování vydrží ještě hodně dlouho?

Tak to netuším. Otázka spíš zní, jak dlouho to bude bavit čtenářky, protože mě to baví pořád. A myslím, že ještě i dlouho bude.
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Kde se vidíte tak za deset let?

Já nerada plánuji dlouho dopředu, raději si užívám toho, co mi život přináší momentálně, ale samozřejmě na budoucnost také myslím. Stěžejní pro mne je, abych byla spokojená, a pokud možno zdravá, stejně tak moje rodina, která se třeba rozroste, třeba ne, uvidíme. Hmotné statky jsou samozřejmě také důležité, s nimi je vše snadnější. Takže být přiměřeně zabezpečená by bylo jistě příjemné, však kdo by chtěl mít finanční problémy v dnešní těžké době.

Byly vaše začátky hodně těžké?
Pokud je myšleno jako prosadit blog, tak ne. Já ani nevím, jak se to stalo, a přijde mi do teď hrozně zvláštní, když mi někdo říká, že mám známý blog :-) Já nevím, prostě mě to baví a šlo to nějak samo. Samozřejmě na blogu je plno práce, je to hromada času, úsilí, no, a i peněz, když si vezmu, že kosmetika a oblečení něco stojí. Ale baví mě to.

Líčíte se každý den? Nebo třeba i na doma?

Ne, doma vůbec, je důležité nechat pleť také někdy odpočinout a volně dýchat. Alespoň podle mne.

Jaká je vaše nejoblíbenější řasenka?
Tu asi vyloženě nemám, hlavně umělohmotný kartáček a malý, ty jumbo kartáčky mi nevyhovují. Mám ráda řasenky Mybelline a příjemně mne překvapily i novinky od Essence.

Plánujete něco speciálního do budoucna?
Co se týče blogu, tak něco se rýsuje, ale nechci dopředu nic prozrazovat, co kdyby to nevyšlo. Není to ale žádná spolupráce, je to čistě má iniciativa. Snad se bude na co těšit a určitě se budu snažit, aby byl můj blog stále něčím zajímavý a aby se tam čtenářky rády vracely.8 hlasů
Vaše hodnocení