Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V každé situaci se setkáme s člověkem, který nám jednoduše nesedí. A to platí i ve virtuálním světě.

Blogerky, které mi (a nejen mně) prostě pijí krev!

Blogerka
zdroj: Thinkstockphotos Blogerka
aktualizováno 20.11.2013, 01:12 | 20.11.2013, 01:12 | Krásná.cz / čtenářka

V každé situaci se setkáme s člověkem, který nám jednoduše nesedí. A to platí i ve virtuálním světě.

Vždycky najdete fajn člověka, se kterým si rozumíte, a na druhé straně zase někoho, komu byste přáli doživotní dovolenou někde za polárním kruhem, bez elektřiny, aby nemohl posílat svá moudra do světa. Sice každý má právo na svůj názor, ale neříkejte, že jste nikdy kvůli někomu skoro nezačali mlátit hlavou do klávesnice, abyste z ní vytloukli to, co jste právě viděli či četli. Pár takových adeptek mám taky, tak se na ně pojďme podívat a... Možná si připravte tu helmu, až budete opravdu chtít začínat dělat tu věc s hlavou a klávesnicí. Možná ze mě, možná z těch existencí, které se chytám představit.

Patnáctileté sexuální "bohyně"
!!Upozornění - lidé, které pohoršuje sexuální tématika na internetu, nechť přeskočí tento odstavec. Děkuji!!
Popis: Možná budu hned ze začátku celkem neslušná, ale přemýšlela jsem nad jejich popisem tak dlouho, že mě zkrátka nenapadlo nic, co by bylo o něco výstižnější: "Blogerky, které si jednou, dvakrát zasouložily a už nepíší o ničem jiném než o sexu".

Na této skupině blogerek mě baví jedna věc - jak dávají rady, jak se chovat v posteli, které polohy vyzkoušet a co kluka nejvíc rozpálí, a přitom jim je maximálně 16 let. Řeknu vám - sexuálním životem žiju už skoro tři roky a mám pocit, že ani za 10 nebo 15 let nebudu mít pocit, že bych v téhle oblasti mohla někomu radit. Jak může holka, kterou nedávno někdo odpanil, radit starším a zkušenějším lidem, co (ne)dělat v posteli? I kdyby to byla osoba, která to musí mít dvakrát denně, sedm dní v týdnu kromě těch, kdy má jahodové prázdniny, tak pochybuju, že by stihla nasbírat takové zkušenosti, aby je mohla předávat dál. A to nemluvím o těch, které to dělají už od dvanácti let a ještě se tím veřejně chlubí.
!! Konec strašně sprostého odstavce, můžete pokračovat ve čtení!!

Holky tvrdší než ocel
Popis:
 Cílem těchto dívčin je dát celému světu najevo, jak mají všechny těžce v ... kapse a jak jsou drsnější než šmirgl papír.
Když byste náhodou zabloudili na blog této skupiny, nestačili byste se divit, co všechno byste na něm dokázali najít. Samé vulgární výrazy, ze kterých si i já, člověk, který neustále kleje (a dost sprostě) občas musím pomalu zakrývat oči. To všechno je okořeněno názory, jací jsou všichni idioti, všude najdete samé hejtování (pokud nerozumíte - od slova hate: nenávidět) a vůbec, ony jsou mistři světa a nevadí, že jim je teprve 13 let. I ti největší tvrďáci by z nich padli na zadek.

Jen si občas pokládám otázku, zda za tou na první pohled tvrdou slupkou není náhodou schovaná malá ustrašená holka, která je v reálném životě asi tak drsná jako duhový jednorožec.

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.Dietářky

Popis: Blogerky chlubící se světu, co za celý den všechno zbaštily.

Dietou dnes žije snad každý pátý člověk. Neustále počítáme kalorie, vážíme si jídlo, jíme hodně ovoce a zeleniny, cvičíme. A tak se stalo, že své stravovací návyky začali lidé cpát i na své internetové deníčky. A právě tato skupina dala úžasné podmínky pro evoluci další skupině, která musí každý den házet na blog články o tom, co všechno za celý ten den snědli.
Možná jsem staromódní nebo zkrátka tomu nerozumím, ale jaký má smysl vypisovat se s každou bramborou, kterou jsem měla v bramborové kaši, a kolik to mělo, proboha, kalorií? Když jsem poprvé viděla takovýhle článek, nevěděla jsem, jestli se tomu mám smát, nebo volat na psychiatrii.

Říkejte si o mě co chcete, ale už jen čekám, až někoho napadne dát si do plic přístroj, který mu bude měřit, kolik vzduchu za den spotřeboval, aby se s tímto údajem mohl chlubit na blogu. Protože mám pocit, že by to byl údaj stejně tak důležitý, jako počet kalorií v okurkovém salátu, který jsem měla k obědu. Ale když vás baví přepočítávat si, jestli náhodou po pomerančovém džusu neztloustnete, tak pokračujte.

Slečny "módní"
Popis:
 Tyhle holky mají za úkol ukázat nám, jak se máme oblékat - nebo spíš neoblékat?

Pro začátek - nemám nic proti blogerkám, které módě opravdu rozumí. Myslím tím takové, které umí vše perfektně sladit, nebojí se experimentovat a také dokážou poradit tak, že máme pak opravdu jistotu, že když podle nich vyjdeme ven na ulici, tak se nám všichni nebudou smát, že vypadáme jako od cirkusu.

Na mysli mám teď ty "slečny módní", které akorát umí kopírovat vytvořené outfity z ostatních blogů, a když mají pak něco sestavit samy, tak je to bída a utrpení se na ten vytvořený celek vůbec podívat. Že jim barvy k sobě neladí, že míchají různé vzory dohromady nebo že takovéhle modely si mohou dovolit jen dvanáctileté, jim nevadí. Takhle prostě musí všichni chodit oblečení.

Ty, které mají vždy pravdu
Popis:
 Na blozích těchto existencí naleznete jen samé pozitivní komentáře - jiné se sem nikdo neodváží napsat.

Netvrdím, že dokážu unést kritiku na 100 procent. Ve skutečnosti jsem člověk, který je nervozní z každého nového komentáře, protože nikdy nevím, co je v něm vlastně napsáno. Ale jinak bych řekla, že i s těmi špatnými komentáři se dokážu nějak smířit. Ale najdou se i blogerky, které jsou schopny vyhlásit vám i třetí světovou jen proto, že je upozorníte na hrubku v článku, řeknete svůj názor na dané téma, nebo se dokonce odvážíte jim v rámci mezí naznačit, že jejich blog stojí za starou bačkoru.

U těchto blogerek máte jednu jistotu - až jednou napíšete nějaký kritický komentář, tak se připravte, že denně o vás napíší minimálně deset článků, kde všem budou dokazovat, jak jste vy vlastně špatní, a že byste se měli za sebe stydět. Až mám pocit, že tato skupina úzce souvisí se skupinou "Holek tvrdších než ocel".

Ovšem, netvrdím, že se taky někdy nesnažím mít za každou cenu pravdu - ale to snad každý, ne? :-)

Jak si tento článek blogový svět přebere je jen na něm, ale je mi celkem jasné, že si to pěkně schytám od výše jmenovaných skupin. Nebo můžu naivně doufat, že se polepší. Nechám se překvapit.10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •