Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nedávají v televizi nic, co by tě zaujalo? Nebo už jsi daný film viděla tolikrát, že bys ho odřikala nazpaměť? Právě pro tebe tady mám pár typů na filmy ;-) Dneska vám představím několik komedií a jeden horor.

Filmy, které stojí za to vidět

Čtvery Vánoce
zdroj: Oficiální zdroj Čtvery Vánoce
aktualizováno 13.03.2012, 00:00 | 13.03.2012, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Nedávají v televizi nic, co by tě zaujalo? Nebo už jsi daný film viděla tolikrát, že bys ho odřikala nazpaměť? Právě pro tebe tady mám pár typů na filmy ;-) Dneska vám představím několik komedií a jeden horor.

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Jackeline Taylor

www.jk-photo.blog.czČtvery Vánoce
Kate (Reese Witherspoon) a Brad (Vince Vaughn) jsou pár, který si jen užívá a cestuje, nechce se vzít ani mít děti. Každoročně se Kate a Brad vymlouvají rodičům a na Vánoce odcestují někam hodně daleho. Jenže tenhle rok je silná mlha a všechna letiště jsou uzavřena, proto musí Kate a Brad navštívit své rozvedené rodiče a oslavit tak Vánoce čtyřikrát. Navíc dvojice, která normálně vždycky drží spolu, se začně hádat, když si Kate začně myslet, že je těhotná.

Kopačky
Peter Bretter (Jason Jegel) píše hudbu pro televizní seriál a chodí s herečku onoho seriálu, Sarah Marshall (Kristen Bell). Když se s ním Sarah rozejde, nese to špatně. Tak na doporučení kamaráda odjede na Havajské ostrovy. Naneštěstí právě tam randí Sarah s novým milencem ( Russell Brand).

Klik - život na dálkové ovládání

Michael Newman (Adam Sandler) tráví všechen svůj čas v práci, a proto prakticky nemá čas na svou ženu a děti. Chce se své rodině věnovat, ale nejdřív je chce finančně zajistit. Snaží se přesvědčit svého šéfa, že je pro něj přínosem, aby z něj udělal svého partnera. Jednoho dne mu přijde do ruky ovladač, který by mu měl změnit život. Ovladač mu umožňuje například přetočit hádky. Jenže ovladač se mu vymyká z rukou a brzy Michaela ovládne - sám přetáčí různé okamžiky, jak se mu zlíbí. Ovladač přetočí vše tak, že najednou je Michael mnohem starší, po spoustě liposukcí a život skoro za sebou.

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.Klíč
Caroline (Kate Hudson) začně pracovat jako ošetřovatelka u staršího páru. Ti žijí ve strašidelném a podivném domě. Dají jí klíč, kterým může odemknout všechny dveře v domě. Caroline přemůže zvědavost a vydá se na průzkum baráku. Na půdě objeví tajemnou komnatu, díky které se dozví děsivé tajemství. Tajemství, které děsí staré manžele celý život.4 hlasů
Vaše hodnocení