Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čaukyyyy, mám tady sQělí návodečeQ na to, jak být nejvíc IN na fíbíčku.

Jak být in na Facebooku

Swag
zdroj: Thinkstockphotos Swag
aktualizováno 08.12.2014, 00:00 | 08.12.2014, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Čaukyyyy, mám tady sQělí návodečeQ na to, jak být nejvíc IN na fíbíčku.

(Pro případ, že by zde byli lidé, kteří nepochopí můj sakrasmus a ironii, a zároveň měli menší inteligenci - jednoduše si z toho dělam legraci. Nemam Facebook, avšak měla jsem ho a myslím, že jsou pořád "in" stejné věci).

Všechno má swag (je úplně jedno, že pravý význam slova je "secretly we are gay"- tajně jsme teplí).

Musíš nosit Beanie (nejlépe s nápisem "Bad hair day").

Když nemáš beanie, musíš mít aspoň snapback.

Holky pouze u zrcadla v tílku, přičemž jednou rukou fotí a druhou strkaj na prsa - vypadá to pak, že samozřejmě všechny mají nejméně trojky. Ještě to pak vystihnete komentářem "Kam mi utekly kozy?"

Určitě se najde někdo, kdo vás chudinku polituje nebo minimálně hodí lajčík a pěkný komentář s pochvalou vaší "tváře".

Přejte všem nejlepší narozeniny, ale kdo by si to pamatoval? Jenom když si toho všimnete. Nezapomeňte to doplnit nějakými zdrobnělinami.

Holky by měly mít dlouhé rovné vlasy, legíny a volné tričko s nápisem jako "fuck life", nebo volnou mikinu, ve které všichni vypadají, jak kdyby chtěly vykrást dostavník, a mít martensky, i když posloucháte Biebra.

PŘEČTI SI TAKÉ: 

Facebook: Přikrášlovač vztahů
Nejdřív sdílíme, pak litujeme! Třetinu teenagerů trápí, co se o nich dá najít na internetu
Realita versus virtuální svět: Jsi závislá na Facebooku?

Všichni máte děsně fuckin hard život.

Musíte se řezat, a pak dávat fotky s popiskem "The cat", aby vás všichni litovali.

Čím více sprostých slov, tím lepší.

Noste oblečení, které už má někdo z města/nejlépe ze školy.

Sdílejte písničky, které jsou momentálně IN, zapomeňte na metal nebo podobný sračky a poslouchejte Biebra<3, 1D, Miley a Selenu.

Stěžujte si na děsnej život.

Pište si s někym co nejčastěji, pište mu jak je nejlepší, a pak na něj úplně zapomeňte, ignorujte ho, neodepisujte mu na SMSky, nikdy mu nevolejte, když někde budete spolu, vůbec si ho nevšímejte, stěžujte si mu, jak mele hrozné nesmysly, a za týden si ho znova omotejte, zas pěkná slova a sladké úsměvy. Takhle si s nim hrajte, a až si všimnete, že má deprese nebo že se řeže, zeptejte se, kvůli kterému kreténovi, vysmějte se mu do xichtu, a pak, až bude totálně oddělanej, se můžete poplácat na rameni a říct si, "Teď mám kur*a swag":)

Zapomeň na osobní styl. Zachvilku se budeš řídit jenom módními výstřelky z Facebooku a půjde ti jen o to zaujmout "kamarády."

Vzpamatuj se. Všem to naprosto vymývá mozky. Možná, že je fajn být oblíbeným puberťákem, ale snad ne kvůli tomu, že kopíruješ styl lidí z FB, protože ty původní fotky většinou slouží jako profesionální k použití do časopisů, takže pak všichni, kdo se inspirujete rádoby super stylem- prostě swag- vypadáte jako největší blbci s vymytým mozkem a totálně bez svých názorů. Do háje začněte trochu přemýšlet o sobě a svém chování a začněte se věnovat svým pravým kamarádům, protože zatímco si píšete s nějakým "kamarádíčkem" jiný člověk sedí doma a nemůže se dočkat až vás uvidí usmát se...

Článek pro tebe napsala blogerka Kerr z blogu
denik.blog.cz.5 hlasů
Vaše hodnocení