Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

První sex je mezi dospívajícími často probírané téma, nejčastěji v holčičích debatách mezi kamarádkami. Představujete si, jaké to bude, s kým to bude, kde to bude, jestli to bude bolet...

Jak na první sex, aby všechno klaplo

Petting
zdroj: Thinkstockphotos Petting
aktualizováno 31.05.2013, 14:40 | 31.05.2013, 14:40 | Krásná.cz / čtenář

První sex je mezi dospívajícími často probírané téma, nejčastěji v holčičích debatách mezi kamarádkami. Představujete si, jaké to bude, s kým to bude, kde to bude, jestli to bude bolet...

Tento článek napsal kluk a je určený pro kluky. Proč ho tedy dáváme na stránky pro dívky? Aby ses dozvěděla, jak tak důležitá věc, jakou je první sex, vypadá z klučičího pohledu.

V dnešní době internetu zvládne i malé dítě otevřít prohlížeč a naťukat "první sex". Ihned vám vyjede spousta odkazů, které se vám mohou hodit.

V době, kdy pro mě tohle téma bylo number one, jsem taktéž hledal - říká se, každá rada dobrá. A později jsem přišel na to, že články většinou psaly slečny, které měly minimum zkušeností, někdy téměř žádnou. Všude se dočtete stejně to samé... Ale až přijde ten den D, stejně se najde dalších x problémů, které v článku jaksi nebyly. Já se to tu teď pokusím rozvést a snad se dozvíte i něco nového :-)

Fáze 1. - přípravy
Našel sis skvělou holku, jste zamilovaní a vypadá to, že by jsi mohl přejít na další metu? No jo, jenže co dělat, když třeba nemáš žádné zkušenosti, je to tvoje první holka a nevíš si rady? Říká se, že první sex má přijít spontánně a nemá se plánovat - KECY! Nebo respektivě ano, může přijít neplánovaně - ale očekávej pak ještě víc problémů (zapomeneš kondom a podobně.).

Co tedy dělat jako první věc? Nejprve si musíme skutečně ověřit, zda je slečna připravena k něčemu takovému, abychom se zbytečně nestresovali. Zdá se vám představa, že se ptáte partnerky na něco takového, příliš "blbá"? Podle mého má ve vztahu fungovat UPŘÍMNOST. Je jasné, že zezačátku vztahu to půjde hůř než třeba po roce, ale být upřímný je jedno velké plus a holky to ocení.

Pokud souhlasí, bylo by dobré kouknout do kalendáře a vybrat nějaký konkrétní den (kdy rodiče odjíždějí na chatu a je volný byt). V případě že máte volný byt skoro pořád - nemusíte toto řešit.

Takže - "povolení" a místečko lásky bychom měli, co teď? Určitě další důležitá věc - antikoncepce. Pokud vaše přítelkyně nic nebere (prášky, náplasti... ) je na vás, abyste sehnali kvalitní ochranu. Určitě nedoporučuji neznačkové kondomy, raději bych volil něco ověřeného - určitě vám něco doporučí kamarádi. Proč volit kvalitnější kondom? U nekvalitních se může stát, že po pár přírazech se protrhnou a je tu problém. Ještě k těm kondomům, doporučuji koupit rovnou krabičku po třech a vzít ji celou. (V případě, že by praskl i ten kvalitnější, tak mít nějaké do zálohy.)
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Co bych doporučil ještě před tím, než se vhrnete na sex, je poznání jejího těla. Můžete se jen tak tulit v posteli, mazlit se, a pokud si věříte, můžete jemně rukou zajet pod sukni ;-) Jde o to, aby jste při dni D aspoň věděli, jak vypadá "tam dole" a nebyli třeba něčím překvapeni. Stačí, když si uděláte takovou předehru, ale bez sexu (na ten taky dojde :)).

Fáze 2. - den D
Takže je tu den D, byt máme prázdný a za několik hodin přijde naše přítelkyně. Co dělat teď? Určitě bych se věnoval hlavně úklidu. Asi ji moc nevzruší všude se povalující ponožky a trenýrky. Ustlat postel, vyvětrat, uklidit a je to.

Místo bychom měli, ale co dělat se sebou? Takovou přípravu bych bral asi jako na rande - osprchovat se, oholit se (nahoře i dole - pokud vám to nevadí), trošku se navonět - ale nepřehánět. Pokud to chcete mít i trošku romantické, můžete udělat večeři (pro ty, co nevaří - objednat pizzu, čínu...), zapálit svíčky (ale pozor, abyste nedopadli jako Filip Kaštan v Rafťácích :-)

Důležitá poznámka - alkohol. Ten působí na každýho člověka jinak, někdo si dá panáka a leží na zemi, někdo jich vypije 5 a je střízlivý. Rozhodně bych to tentokrát vynechal, nebo si dal maximálně sklenku vína (k té romantice patří víno, že jo).

Teď přeskočím tu večeři a vrhnu se rovnou na akci. Asi nejlepší způsob, jak k tomu "nenápadně" přejít, je ležet vedle sebe v posteli, líbat se, mazlit se... A rukama šmátrat... Hladina vzrušení se bude stupňovat a za chvíli to jeden z vás nevydrží a vhrne se na toho druhého. Pak už to jde celkem samo. Pro první sex se doporučuje klasická, misionářská poloha. Doporučuji jí trošku nadzvednout zadek (třeba podložit polštářem), aby jste k ní měli lepší přístup. Hlavně nezapomeňte na ten kondom, když už jste si ho tak pracně šli sehnat.

Pokud už jste v poloze, že na ní ležíte a připravujete se na svůj první sex, přesvědčte se (třeba prstem), zda je vůbec dole ONA připravena. Mladé holky vlhnou docela dobře, ale může se stát, že i ona se stresuje, aby dnešek dopadl dobře a prostě jí to nepůjde. Pokud cítíte, že je suchá, jistě víte, co dělat :-) Protože pokud byste toto ignorovali, můžete přivést zranění jak jí, tak sobě.

Tak, už jste v ní a čekáte na první pocity... A ono nic? Jak to? Může za to již zmíněný kondom. Hodně klukům se nelíbí sex s kondomem, jelikož u toho není moc co cítit. Pokud si nekoupíte ten tenký, se kterým by to mělo být lepší, ale to jsem nezkoušel. Pokud se stresujete příliš a přemýšlíte nad tím, jestli se jí to líbí a podobně, tak se pravděpodobně ani neuděláte. Ale tím líp, aspoň jste si jistí, že nebude miminko. S tím se musí u prvního sexu počítat, že to nebude dokonalé :-) Nebo naopak se může stát, že se uděláte do pár minut. Každopádně pokud už nemůžete a partnerka stále ještě může, dodělejte ji ručně, bude vám vděčná :-)

Článek napsal bloger Millenium z blogu www.millenium.blog.cz.
 23 hlasů
Vaše hodnocení