Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Důležité je si uvědomit, že máš mastnou pleť, abys o ni mohla správně pečovat.

Jak pečovat o mastnou pleť?

aktualizováno 10.10.2011, 00:00 | 10.10.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Důležité je si uvědomit, že máš mastnou pleť, abys o ni mohla správně pečovat.

Všude se dočtete, že se mastná pleť vyznačuje akné, pupínky a černými tečkami. Já mám masnou pleť a s akné jsem problém nikdy neměla, sem tam mám nějaký pupínek, jinak nic. Pokud si nejste jistí, můžete si udělat malý test. Večer vyčistěte pleť jemně pleťovou vodou a ráno po probuzení si prsty přejeďte po stranách nosu, po bradě a čele. Mastná pleť se (už podle svého názvu) vyznačuje tím, že je mastná.

Představuji vám svůj arzenál pro péči o mastnou pleť:

Clean&Clear


Ověřená značka. Hloubkově čistící pleťová voda na důkladné odstranění nečistot a mastnoty pro každodenní použití. Čistí, tonizuje pleť a stahuje póry.

Aknelot


Čistící a odličovací mléko pro problematickou a mastnou pleť s aloe, lékořicí a vitaminem E. Potlačuje mastnotu, nevysušuje, zvláčňuje, ale neucpává póry.

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.Amica


Stahující pleťová voda s obsahem alkoholu. Není vhodná pro všechny, někomu alkohol může působit problémy. Pokud vám problémy nepůsobí je to skvělá volba. Čistí opravdu důkladně
a není drahá.

Loreal Paris – Pure Zone 30s perfekt-clear


Hloubkově čistící gel s kyselinou salicylovou. Na nanášení má kartáček cleanPod s jemnými vlásky pro důkladné čištění. Zmatňuje pleť a s okamžitým účinkem odstraňuje černé tečky.

Není dobré míchat všechny přípravky dohromady. Tak jako ve všem platí i v péči o pleť, že všeho moc škodí. I když máte pleť hodně mastnou, není dobré ji čistit několikrát denně, protože se pak může stát náchylnou a citlivou. Pokud se opravdu potřebujete zbavit mastnoty několikrát denně, zkuste obyčejné mýdlo (ne tekuté), má skvělé vysušující účinky.

Hodně štěstí při boji s mastnou pletí a nezapomeňte, že je to běh na dlouhou trať.

Další články o kráse a kosmetice si přečti v kosmetickém speciálu.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •