Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Znáš ten pocit, když vstaneš a nejmíň půlka hlavy ti stojí? Že ano?

Jak ráno na hřívu?

Účes
zdroj: Thinkstockphotos Účes
aktualizováno 18.02.2014, 00:00 | 18.02.2014, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Znáš ten pocit, když vstaneš a nejmíň půlka hlavy ti stojí? Že ano?

Tak přesně pro tebe jsem si připravila pár užitečných a jednoduchých účesů.

 

Vysoký cop

 

Takže svážeme si gumičkou vlasy do ohonu (culíku) tak vysoko, co to půjde, poté si vlasy rozdělíme do 3 pramínků a zapleteme cop (nesmí být tolik utažený, musí to vypadat volně), no a je to. Jestli jsi nadšencem drdolů můžeš ještě jednoduše obtočit vlasy kolem vrchní gumičky a připnout sponkou.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Otestuj se: Jsi krutá ke svým vlasům?
Toužíš po dlouhých vlasech? Vyzkoušej keratinovou metodu
3 SUPER účesy pro dlouhé vlasy

 

Mašle

 

Pokoušela jsi se už někdy o mašli z vlasů? Znáš návod, jak na ni? Že ne? Tak to ti ho prozradím. Takže začneme dělat vysoký ohon (potřebuješ velmi pružnou gumičku), prvně provlékneme gumičkou vlasy, podruhé zase, ale jen do půlky, otočíme gumičku o 180 stupňů a zbylý pramínek dotáhneme (ne však do konce), konec použijeme na zakrytí gumičky.

 

 

Drdůlky z culíků

 

Tak toto je asi ze všech návodů nejprimitivnější. Rozdělíme si vlasy podél pěšinky na 2 stejné prameny vlasů, vezmeme si gumičku a protáhneme jednou do ohonu, ale po druhé už gumičku necháme v prostředku, to samé uděláme na druhé straně. A je to :)

 

Článek si pro tebe připravila naše čtenářka minimonstersweety.

 3 hlasů
Vaše hodnocení