Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také tě trápí akné? Také se snažíš s tím něco dělat? Kupuješ si drahé krémy, mastičky, vodičky a vše možné i nemožné, jen aby ses toho zbavila. Ale jsi na omylu!

Jak se zbavit akné zadarmo?

aktualizováno 15.02.2012, 18:41 | 15.02.2012, 18:00 | Krásná.cz / čtenářka

Také tě trápí akné? Také se snažíš s tím něco dělat? Kupuješ si drahé krémy, mastičky, vodičky a vše možné i nemožné, jen aby ses toho zbavila. Ale jsi na omylu!

Jakékoli krémy a mastičky ti moc nepomůžou, protože průmysl přírodu nenahradí. Společnosti jako Avon, Oriflame, Nivea, Rexona, Dove a další jnom vyrobí nějaký krém, který trochu pomůže, nějak ho navoní, prodají do obchodu a udělají na něj reklamu. Tvrdí, že jde o krém, po kterém za týden všechny pupínky zmizí, ale to jenom proto, aby na tom vydělaly.

Nejlepší "léky“ na neduhy, ať už to je na akné, nebo jiné nemoci pocházejí z přírody.

Tady je několik tipů, které ti zaručeně pomohou v boji prot akné:

Med a skořice

Do misky si dej 3 polévkové lžíce medu a 3 kávové lžičky mleté skořice. Umíchej z toho takovou pastu a každý večer si tím natři jednotlivé pupínky, nech si to přes noc a ráno si to smyj.

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.Citronová šťáva
Do skleničky, nebo hrnku vymačkej půl citronu. Pak si to nanes na akné a nech působit tak dlouho, dokud to nepřestane pálit. Pokud tě to bude pálit moc, můžeš si tam přidat trošičku vody.

Kopřivový čaj
Uvař si kopřivový čaj a nech si ho vychladit. Každý večer si s ním tamponkem umyj obličej a uvidíš výsledek.
POZOR: nesladit!!!

Tento článek pro tebe napsala Šárka Honová.
 19 hlasů
Vaše hodnocení