Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě nejedna dívka řešila problém, kam v zimě na rande.

Kam na rande v zimě?

rande v zimě
zdroj: Thinkstockphotos rande v zimě
aktualizováno 12.01.2015, 00:00 | 12.01.2015, 00:00 | Krásná.cz/Kerr Knock

Určitě nejedna dívka řešila problém, kam v zimě na rande.

Nedá se jít na koupaliště, ani jet na kolo, dokonce ani na sladkou zmrzlinu. Když zrovna nemá kluk nápad a zbývá to na tobě, nech se inspirovat některým z těchto nápadů. Ať už si vybereš cokoliv, hlavně nezapomeň být příjemná a usměvavá a uvidíš, že se rande vydaří!

Kavárna

Nejuniverzálnější místo, kam jít v zimě či v létě, na podzim nebo na jaře. Můžeš si dát horkou čokoládu nebo svařák, který tě zahřeje i v těch nejstudenějších dnech. Záleží na tobě, jestli si sedneš naproti něj, či vedle - můžeš tak sama zvolit, jak blízko mu budeš chtít být. Pokud si už nebudete mít co říct, nezavládne "trapné ticho". No a když se ti s klukem bude mluvit dobře, sejdete se příště na místě, kde třeba budete jen vy dva.

Kino

To je možnost pro introverty, protože si zde nemůžeš s klukem moc povídat. Na druhou stranu si ale po skončení budete moci nenásilnou formou jít někam pokecat právě o tom, jak se vám film líbil. Pokud se ale chystáš na první rande, moc se toho o sobě asi navzájem nedozvíte, maximálně tak žánr filmů, na který koukáte.

PŘEČTI SI TAKÉ:

První rande už nemusí být katastrofa!

Jak vybruslit z trapasu na rande

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdo by měl platit na prvním rande?

Zimní bruslení

Zimní bruslení je skvělou možností, jak si s klukem užít spousty srandy a ještě příjemně pokecat. Ještě lepší je, když jeden z vás bruslení moc neovládá. Druhý ho pak musí přidržovat a to je přeci roztomilé, ne? Pak si můžete, naprosto promrzlí, jít koupit něco na zahřátí a ukončit rande skvělým způsobem.

Čajovna

Tuto volbu bych volila já. Je tam velice příjemná atmosféra, můžete popíjet exotický čaj, vyzkoušet vodnici (ale všeho s mírou!), nebo ochutnat sušenky či jiné speciality čajoven. Dá se tam příjemně popovídat, většinou hraje i uklidňující hudba. Prostě paráda, pro zimní setkání jako stvořená!

Pizzerie

Spousty druhů jednoho z nejoblíbenějších pokrmů a italská hudba. K tomu vínko (nebo případně Cola). Která dívka by tomuto odolala?

Výstava

Ne každá dívka má ráda jen adrenalin. Co si takhle zajít na nějakou pěknou výstavu, která bude zajímat oba dva? Budete mít téma, o kterém si povídat a ještě se dozvíte něco o obrazech a malířích.

Do útulku

Co si ozvláštnit obyčejnou procházku tím, že zajdete do útulku a půjčíte si nějakého roztomilého pejska? Určitě si užijete spoustu srandy.

Lasergame

Pokud dívka nabídne klukovi zajít si na lasergame, padne jí k nohám a už se jí nikdy nepustí. Je to skvělá hra na vyblbnutí, užijete si spoustu srandy a vyzkoušíte něco nového.

Článek pro tebe napsala blogerka Kerr z blogu
denik.blog.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •