Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mnohem důležitější než krása je chování. Dost slečen si myslí, že když budou krásné, tedy když si na sebe napatlají tunu make-upu na obličej, moc řasenky a podobně, budou je mít všichni rádi. To opravdu ne.

Krása dělá hodně, ale zdaleka ne všechno

Zrcadlo
zdroj: Thinkstockphotos Zrcadlo
aktualizováno 31.10.2013, 00:00 | 31.10.2013, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Mnohem důležitější než krása je chování. Dost slečen si myslí, že když budou krásné, tedy když si na sebe napatlají tunu make-upu na obličej, moc řasenky a podobně, budou je mít všichni rádi. To opravdu ne.

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Zuzulka

www.suzy-style.blog.cz


Na druhou stranu, když se trochu nalíčíš, hezky oblečeš a učešeš a zvedne ti to sebevědomí, nikomu to neublíží. Ale mnohem důležeitější je, jaký máš postoj k sobě samotné, jak jsi v pohodě a jak jsi inteligentní.

Jen si představte dva typy holek
Jedna je při těle, je zakomplexovaná, chová se hrozně, je protivná, s nikým se moc nebaví a pořád jen opakuje, jak je tlustá, jak by bylo všecko super, kdyby byla štíhlá a jak ji žádný kluk nechce.

Pak je tu druhá holka, která je též při tělě, ale je vcelku veselá, užívá si života, chodí s kamarády ven, s postavou je smířená, možná i spokojená a nevykládá každému, jak je tlustá a nikdo ji nechce...

No, kterou byste chtěli jako kamarádku? Myslím, že ve velké většině tu druhou. Jistě, ta druhá je taky někdy smutná, iale která holka není :-) Je vážně důležité, jak věci bereš, jak se s nmi smíříš. Mám kamarádku, o které nejde říct, že by byla hubená, ale ona se o sebe stará, je veselá, hodná a mám ji moc ráda. Nikdy by mě nenapadlo jí říct, že je tlustá nebo tak. A kluci ji mají rádi a nikdo proti ní neřekne ani slovo.
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


A když si vezmeme tu první, myslím si, že by si vyslechla hodně narážek na svou postavu. Ale ono to tou postavou vlastně ani není. Člověk se chová hrozně, tak mu to lidi nějak vrací. Nejčastěji způsobem, kterým se ho dotknou, proto se zaměřují na to, co je na první pohled vidět.

Také může nastat situace, kdy máš průměrně hezkou kámošku a ty sama jsi krásná, ale kluci po tobě prostě nejedou. Co za tím může být ? Třeba zájem o ty kluky, o to, že se na ně ta druhá třeba usmívá, zatímco ty nedáváš žádný zájem. Kluci prostě potřebují nějaký náznak, že se ti líbí. Jsou prostě někdy pěkně zabednění :-)6 hlasů
Vaše hodnocení